Nasıl Bayan Arkadaş Bulurum

Nasil bayan arkadas bulurum

Ah siz erkekler akşama kadar nasıl bayan arkadaş bulurum diye merak ediyorsunuz adım gibi eminim. Durun bakalım ben buradayım. Buluşma tanışma aşamasına geçmeden bilmeniz gereken bazı kriterler var arkadaşlar. Öyle kolay değil hemen bir bayanla tanışıp randevuya çıkmak. Adım Hülya 27 yaşındayım. Bayan arkadaş bulmanın en kolay yolu günümüzde artık online tanışma siteleri üzerinden gerçekleşiyor. O yüzden buradan ilan açmayı uygun buldum.

Bu ilan sayesinde hem kendime bir partner bulacağım hemde size ufak tefek tüyolar vereceğim. Zaten uzun zamandır hayatımda kimse yok. Aşk hayatım rutin anlayacağınız üzere. Ama buna neden olan şeylerin en başında doğru erkeği, doğru sevgiliyi, doğru aşkı bulamamak yatıyor.

Bana göre güzel bir ilişkinin en önemli kuralı iki tarafında ortak noktaları ve ilgi alanlarının benzerlikler göstermesidir. Bu uyum yoksa o ilişki başlamadan bitmiştir haberiniz ola. Benim için başarılı ilişkinin temelinde bunlar yatıyor. Buna ilave olarak dış görünüşü de önem veren çok olacaktır ama açıkçası ben işin o tarafına pek bakmıyorum. Evet dış görünüş çok önemli ama ben dış görünüş kadar içsel özelliklere ve duygulara daha çok önem veririm. İllaki kadın erkek arasında farklılıklar olacaktır ama bunlar kültürel yada ilgi alanları hobi farklılıkları gibi çok uçuk şeyler değilse sorun olacağını düşünmüyorum.

Benim için ilk buluşma da güven karşımdaki kişinin olumlu tutumu çok önemli. Gerisi bir şekilde halledilir. Profilimde fotoğrafım var zaten. İlk karşılaşma anında kiminle görüşeceğiniz konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. Bayan arkadaş nasıl bulurum diyen saygılı ve sevgili erkekler benim için değerlidir. Ama aynı değeri benim de görmem lazım. Günümüzdeki arkadaşlıklar ya çok sahte ya da samimi değil işte. Nasıl bayan arkadaş bulurum diyenlere sesleniyorum düzgün karakterli kadınına değer veren kişiyi her kadın ister kabul eder. Bu işin tiple yakışıklılıkla pek alakası yok haberiniz olsun.

İnternet’ten Nasıl Bayan Arkadaş Bulurum

Bazı arkadaşlar nasıl bayan arkadaş bulacağı konusunda gerekli bilgi birikime sahip değiller. Sizin için ufakta 5 önemli ipucundan bahsetmek istiyorum arkadaşlar.

  • Sosyal etkinliklere katılmak
  • Online arkadaşlık sitelerini kullanmak
  • Arkadaş çevrenize açılmak
  • Günlük hayatınızda diğer karşı cinsle iletişim kurmak
  • Kendinizi geliştirmek

Bu saydıklarım nasıl bayan arkadaş bulurum konusunda size yardımcı olacak.

Kendime döneyim biraz daha ki bende aradığım sevgiliyi bu sayede bulayım.  Çalışan bir bayanım. Kendime özel iş yerime var. Aile şirketi gibi düşünebilirsiniz. Haliyle durumum iyi. Ama asıl önemli olan şey gerçek sevgiyi bulmak ve bırakmamak. Bana bu zamana kadar arkadaşlık teklifi çok geldi ama huyumuz suyumuz uyuşmadı bir türlü. O nedenle önce bol bol telefon görüşmesi ve bol bol sohbet etmek gerekiyor. Gerçekten sağlam adımlarla kurulan arkadaşlıklar hep devam eder emin olabilirsiniz. Belki evliliğe kadar gider yani.

İnternet’ten Nasıl bayan arkadaş bulurum diyen beylere yine ufak ipuçları vereyim. Birincisi karşınızdaki insana güven verin. İkincisi ona değer verin, zamanınızı verin, onunla ilgilenin. Her kadın ilgiyi sever. Uzun uzun mesajlaşmalarda bulunun. Bu ben olurum başkası olur fark etmez genel konuşuyorum. Ama konu ben olacaksam eğer biraz daha fazla ilgi göstermeniz gerekecek. Bir bayan ile nasıl konuşulması gerektiğini bilmeyenler de lütfen mesaj atmasın ve numaramı istemesin. Neyse beyler moralinizi bozmak gibi olmasın da durum bundan ibaret. Şimdi bekleme zamanı sanırım. Buyurun yazın da okuyalım.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

8 yorum

  1. yorumbanneri
  2. Sizinle tanışmayı çok isterim. Seni mutlu edebileceğimi, yüzünü güldürebileceğimi ve o çok arzuladığın adam olabileceğimi söylemek istiyorum. Kadının her şeye ortak olması gerektiğine inanıyorum. Kadınımın kararlardan, hedeflere, planlamaya ve başarılara kadar her şeye dahil olmasını seviyorum. Bir ilişkideki iki kişinin gelişmesi için güven, esneklik ve Sevgi gerektiğine inanıyorum.

Daha Fazla Yorum