Nasıl Bayan Arkadaş Bulurum

Nasil bayan arkadas bulurum

Ah siz erkekler akşama kadar Nasıl bayan arkadaş bulurum diye merak ediyorsunuz adım gibi eminim. Durun bakalım ben buradayım. Hülya adım. 27 yaşındayım. İşte buldunuz ama bakalım nasıl mesajlar atacaksınız orası önemli. Ben herkese şans veririm arkadaşlar. Bayan arkadaş nasıl bulurum diyen saygılı ve sevgili erkekler benim için değerlidir. Ama aynı değeri benim de görmem lazım. Günümüzdeki arkadaşlıklar ya çok sahte ya da samimi değil işte. Ben pek inanmıyorum ama yine de şansımı denemek istedim ilan açarak. Nasıl bayan arkadaş bulurum diyenlere sesleniyorum hey duyuyor musunuz? Tabi ki buradan bulursunuz, yolda birinin yolunu çevirerek arkadaşlık teklifi etmek ne kadar doğru bilemem. Ters tepki olur benden söylemesi. Mesaj atanlara numaramı da veririm gerisi muhabbet.

İnternet’ten Nasıl Bayan Arkadaş Bulurum

Ben çalışan bir bayanım. Kendime özel iş yerime var. Aile şirketi gibi düşünebilirsiniz. Haliyle durumum iyi. Ama asıl önemli olan şey gerçek sevgiyi bulmak ve bırakmamak. Bana bu zamana kadar arkadaşlık teklifi çok geldi. Tamam güzelim diye çok gelebilir ama kimse kimsenin huyunu bilemez değil mi? O nedenle önce telefonda bol bol sohbet etmek gerekiyor. Gerçekten sağlam adımlarla kurulan arkadaşlıklar hep devam eder emin olabilirsiniz. Belki evliliğe kadar gider yani.

İnternet’ten Nasıl bayan arkadaş bulurum diyen beylere bazı önerilerim var. Birincisi her önüne gelene aşık olmayın. İkincisi ona değer verin. Bu ben olurum başkası olur fark etmez genel konuşuyorum. Ama konu ben olunca biraz daha fazla ilgi göstermeniz gerekecek kusura bakmayın. Güzel bir bayan ile nasıl konuşulması gerektiğini bilmeyenler de lütfen mesaj atmasın ve numaramı istemesin. Neyse beyler moralinizi bozmak gibi olmasın da durum bundan ibaret. Şimdi bekleme zamanı sanırım. Buyurun yazın da okuyalım.

Mesaj Gönderin


12 yorum

  1. Merhaba Hülya hanım İsmim Zafer Karamanda yaşıyorum Karamanlıyım yaşım 38 evlenip ayrıldım. Maddiyat benim için önemli değildir önem vermem benim için önemli olan saygı ve sevgidir. Dış görünüşe bakmam benim için insanlık önemlidir. Bu arada çocuk yok bir de dürüstlük ve samimiyet de önemlidir. Bu arada ortopedik engelliyim sadece boyum kısa aklınıza başka bir şey gelmesin. Bu arada emeklilik için uğraşıyorum ilkokulda çalışıyordum 6 ay öncesine kadar. Amatör şair ve köşe yazarlığı yapıyorum iletişime geçerseniz ve beni tanırsanız eminim seversiniz beni sosyal medyadan da araştırabilirsiniz saygılarımla.