Ne Olacak Şimdi?

Ne olacak simdi

Selamlar adım Gaye. Arkadaşlar gerçek bir dost aramaya çıktım resmen. Çevremdeki herkes mi mutsuz eder beni? Kızlar kıskançlıktan, erkekler de ciddi düşünmediğim için tavır alıyorlar çok da umurumda sanki. Ben bu güzellikle zaten yalnız kalmam da neyse. Yaşım 24. Üniversite öğrencisiyim, başarılı bir kızım aslında. Ama şu sosyal hayatta gerçek başarıya ulaşamadım sanırım. Bu yüzden dışarıdan tanışacağım biriyle sevgili olmak istiyorum kesin kararlıyım.

İnsanlar gerçekten kendi kendine gelin güvey olmaya başladılar ve saçma sapan şeylerle canımı sıkıyorlar. Her zaman iyimser oldum bu hayatta ama gelin görün ki başaramadım sanırım. Yeni tanışacağım biriyle yoluma devam etme kararı aldım. Sadece sevgili olarak ama. Ciddi düzgün saygılı bir flört süreci yaşamak istiyorum. Bunu bilerek mesaj atın olur mu? Şu an için ilerisi için ciddi bir şey aklımın ucundan dahi geçmiyor.

Ben buradayım zaten mesajları sizden daha fazla heyecanla bekleyip yanıtlayacağım. Telefon numaramı da veririm o konuda sorun yok yani. Her neyse durum bundan ibaret buyursunlar efendim gelsin mesajlar şimdi. Geride bıraktıklarım üzülsün, ben yoluma devam edeceğim.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

2 yorum

  1. yorumbanneri