Nevşehir erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Nevşehir erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Funda, Nevşehir erkek arkadaş arayan dul bayanlar olarak geldim aranızdayım. Umuyorum her şey gerçekten iyi devam eder. Ben insan sarrafı oldum artık gerçekten. Ne zaman biriyle tanışsam 1-2 haftaya kendini belli ediyor. Tamam bazıları ciddi yaklaşıyor ama ben evlenmek istesem evlilik sitesine yazardım. Öyle bir beklentim yok arkadaşlar. Sadece dostluk kurmaya geldim. Nevşehir dul bayan arkadaş için bana yazmanız yeterli.

Beraber benim hobilerimden devam ederiz. Nedir mesela burada sabahın ilk ışıklarında uyanmak ve spor yapmak. İşte bu yüzden ben hep dinç ve güzel kaldım biliyor musunuz? Salmadım kendimi çünkü 1 senedir dulum ben. Asla salmadım.

Nevşehir Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Maddi anlamda hiçbir beklentim yok ben çalışan bir kadınım zaten. Onun dışında karşımdaki insanda birtakım kriterler olmalı tabi. Birincisi duygusallık. Bir erkek ne kadar duygusal olursa o kadar kadına değer verir. Bana göre durum bu yani. İkincisi de anlayış. Her konuda anlayış beklerim beyler. Öyle kolay değil arkadaş olmak. Sabah günaydın ile başlayıp akşam iyi geceler deyip bitmemeli. Birlikte pek çok şey paylaşılmalı. Yanlış mıyım bilmiyorum ama benim beklentilerim bu yönde.

Nevşehir Dul Bayan Arkadaş

Geçenlerde umudum vardı biriyle tanıştık ama ben sana ayak uyduramam deyip çıktı gitti. Sanki ne yapıyorduk yani güzel bir zaman geçirelim demiştim sadece. İnsanlar çok garip ya ben anlamıyorum. İşte bu yüzden önce kendinizi tanıtın, beklentilerinizi söyleyin, ondan sonrası beraber yolumuza bakalım derim. Ek olarak sohbet etmeyi aşırı seven biriyim ben. Yani öyle kolay bitmez sohbetlerim. Gerçekten güzel ve anlamlıdır. Çok da güzel olduğum için insanların her zaman heyecanlı olduğunu anlayabiliyorum. Durum budur beyler artık siz konuşun ben dinleyeyim.

» Niğde Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun