Niğde Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Niğde erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Pelin ben burada mı herkes ya ben geldim. Niğde erkek arkadaş arayan dul bayanlar için yazacak olan herkesi bekliyorum. Son dönemlerim inanın çok kötü geçiyor ya. 2 senedir dulum, 1 senedir de yalnızım. Yalnızlık tamamen kendi seçimim. Onun dışında neler anlatacağım bir bilseniz sabahlar olmaz. O yüzden hiç beklemeden bana yorum ve mesaj atarsanız çok memnun olurum beyler. Niğde dul bayan arkadaş konusunda bir araya geleceğiz.

Merkezde oturuyorum. Çalışmıyorum şimdilik ihtiyacım da yok zaten. Bu süreçte yanımda olacak herkes ile koyu bir sohbete hazırım. Maksat arkadaş olmak sonuçta. Can sıkıntısından da yazabilirsiniz sorun yok ben her muhabbete varım.

Niğde Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

İç sesim diyor ki gerçekten mutlu olacaksın, sonradan diyor yalnız yaşamaya devam edeceksin. Ben bu konuda ne yapayım bilemiyorum artık. Biraz yanımda olanlar birkaç ay sonra yok olup gidiyor. Ne peki bunun açıklamasını yapar mısın diyorum, sıkıldım diyor. Peki bana evlilik teklifi edenler sıkılmıyor da başkaları neden sıkılıyor şaka gibi ya. Bu tür şeylerden artık bunaldığım için sizlere yazıyorum arkadaşlar. Her konuda buradayım sorularınızı yanıtlayacağım. Başkalarını yarı yolda bırakmadık hiçbir zaman. Haliyle dostlarım da var arkadaşlarım da yanımdalar her daim.

Niğde Dul Bayan Arkadaş

Beyler kendinizden bahsetmeniz çok iyi olacaktır. Neler yaparsınız, kimlerle muhatap olursunuz falan. Dul ya da bekarlar yazsın. Benim yaşım 30 anlatabildim mi ben daha çok gencim. Evlilik gibi bir plan kurmuyorum asla olmaz. İyi bir dost olacağız ama orası kesin. Bakalım artık kimler şanslı göreceğiz mesajlarda. Sabırsız bir insan olmadım hep kazandım. Şimdi de umuyorum aynı süreci yaşayacağız. Şans mı dersiniz kader mi artık orası da size kalmış. Ben bekliyorum.

» Adana Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun