Olgun Bayanlar

Olgun bayanlar

Selamlar herkese arkadaşlar. Adım Nazan. Olgun bayanlar arayışında olanlar için geldim aslında. Yaşım 46 oldu ama fark etmiyor. Yaşımı göstermiyorum çünkü. Olgun kadın için herkeste bir merak var aslında. Çünkü sohbetimiz çok güzel bizim yani benim. Kız arkadaşlarım da çok erkek de var ama bilemiyorum böyle dostça tavırlar sergilemek istiyorum ne bileyim ya en azından şu yalnızlıktan kurtulmakta fayda var. Geçenlerde biriyle tanıştık falan öyle muhabbet sohbet derken birden baktım soğudum falan diyor. Ama çok seviyormuş beni. Eee bu nasıl oluyor peki anlayamadım ve arayı direkt kestim. Birkaç ay sonra yerinde aradı ama ne fayda. Benim huyum böyle. Bir anda soğuyorum insanlardan neylersin. Yapacak bir şey yok. Bembeyaz bir sayfa açtık şimdi hayırlısı olsun.

Bayanlar her zaman sade ve güzeldir. Şahsen ben de öyleyim arkadaşlar. Sohbetime doyum olmaz yani şimdiden belirtmek isterim. Zaten mesaj atanlara hemen döneceğim Whatsapp falan üzerinden. Mesajlaşırız da bakalım ses tonuma aşık olmazsınız umarım. Gerçekten bazen abartıyorlar durumu. Aşık olanlar çok oldu, evlenmeyi düşünmedim işte anlamıyorum kendimi de. Neyse biraz kendi özelliklerimden bahsedeyim.

Yaşım gereği zaten olgun bayan arayanlar doğrudan beni beğeniyor. Bakımlıyım ve güzelim. İnsanlarla sohbet etmeye bayılırım. Sıkmam kimseyi, biraz kıskancım ama olsun o kadar değil mi? Her neyse bunlar sonraki sohbetler aslında. Kişisel özelliklerim ön plana çıkıyor genelde. Biraz durgunum, bazen çok mutluyum ama yalnızlık ağır basıyor bu konuda ne yapabilirim diye düşünürken burası çıktı karşıma. Her şeyin hayırlısını isteyen biriyim bu arada tamam mı kimse yanlış anlamasın beni.

Bekar Olgun Bayanlar

Her dönem böyle can sıkıntısı yaşarım. Onları da geçtim insanların beni çok merak ettiğinin farkındayım. Hüzünlüyüm çoğu zaman. Gönlüme değecek bir erkek arkadaş bulamadım ondan mı bilmiyorum. En uzun arkadaşlığım da birkaç sene sürdü ama haberiniz olsun. Öyle kolay değil bu süreç zaten tanışma falan derken bir de baktınız çok mutlu iki arkadaş olduk. Maddi anlamda sorunum yok kimseye yük olmam zaten çalışan biriyim. Evden işe, işten eve şimdilik. Hayatımın değişmesini istiyorum anladınız umarım böyle hayat mı geçer ya gerçekten. Of neyse abartıyorum da bazen ne bileyim arkadaşlar ya. 2 senedir arkadaşım olmadı hiç belki de ondandır.

Olgun Kadın Arıyorum

Olgun bayanlar daima cana yakındır. Yalnız bırakmazlar kimseyi. Bunları da geçtim vakit çok güzel geçer bu şekilde. Dilerim aynı düşüncelere sizler de sahipsinizdir. Yoksa zaman da geçmez herkes yalnızlığı ile kalır bu hayatta. Ben buradayım işte lütfen mesajlarınızı gönderin de sohbete başlayalım. Huzursuzum son dönemlerde. Kendi içime kapandığım zamanlar da oluyor. Sonra bakıyorum ki günler su gibi geçmiş ve gitmiş. İşte burada ben çıldırıyorum yalnızlıktan.

Yaşım var derken ben o kadar da yaşlı değilim sanırım. Evet belki evlenmeyi bile düşündüm geçen sene ama sonra dedim ki kendine gel be ne alaka yani değil mi?

İnsanların birbirine olan saygısını yitirmemesi gerekiyor. Ben tam bu noktada devreye giriyorum. Yazın arkadaşlar rahatça sorun yok oturur konuşuruz, muhabbet ederiz sonrasına bakarız yani. Uzun süreli erkek arkadaşım olsun istiyorum. Güzellikse güzellik yani ama insanın iç güzelliği sanıyorum daha önemli şu devirde. Ne dersiniz? Paylaşın da okuyalım artık arkadaşlık sürecini başlatalım lütfen. O halde gidiyorum ben kendinize çok ama çok iyi bakın olur mu? Ben hep buralardayım haberiniz olsun.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

3 yorum

  1. yorumbanneri
Daha Fazla Yorum