Ordu Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Ordu erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Şahsenem benim adım ya selamlar. Ordu erkek arkadaş arayan dul bayanlar merak eden herkes yazsın bana beklemesin. Hani o insanları çok merak edenler olur ya işte bende de öyle bir merak var. Tabi daraltacak seviyede değil. Ancak bu zamana kadar çevremdeki arkadaşlarımı hep mutlu ettim, kendimden çok düşündüm. Karşılıksız kaldığı için ben de hepsinden soğudum.

Ordu dul bayan arkadaş için yeni bir başlangıç yapmak konusunda kararlıyım. Mevzu gerçekten huzur ve mutluluk ise ben buradayım. Günün her saati yazabilirsiniz mesajlara hemen döneceğim. Onun dışında neler konuşuruz bilemem her konuya açığım. Dul kalmak benim suçum değil ama yalnız kalmak benden dolayı sanırım.

Ordu Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

İnsanların düşüncelerine bakmam, seviyorsa aslan gibi çıkar söyler. Beğenmiyorsa onu da söylemeli. Ben zaten çok bakımlıyım şükür. Yaşım 46 olabilir ancak hiç kimse bu yaşı tahmin edemedi. Hepsi ‘ya 30 falan mısın’ diyor haberiniz olsun. Bence böyle güzel bir kadını kaçırmayın. Daha önce şansını kaybedenlerin çok olduğunu söylemiştim. Ama artık onun sırası değil. Biraz huzur biraz mutluluk lazım şu hayatta bizlere. Başka ne kaldı ki geriye gülmekten başka.

Ordu Dul Bayan Arkadaş

Evet beyler iç sesim bu şekilde. Güzel bir başlangıç yapalım istiyorum. Büyük beklentilerimin olmadığını söylemiştim. Her geçen gün kendim bu konuda biraz düşünüyorum. Acaba artık yalnız mı kalacağım falan tam da bu sırada burayı görünce mutlu oldum. İnanın bir kadın ancak bu kadar mutlu ve mesut olabilir. Yine de büyük konuşmamak gerekiyor. Mesajları ve yorumları görmeden kolları sıvamak istemiyorum. Ama ciddi anlamda benim gibi bir kadının nasıl yalnız kaldığını kestiremiyorum. Bu şanssızlığı buradan kıracağıma inanıyorum ama.

» Giresun Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun