Osmaniye Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Osmaniye erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Handan ben iyi sohbetler cümleten. Osmaniye erkek arkadaş arayan dul bayanlar konusunda varsa sormak istedikleriniz ben geldim sonunda. Daha önce hiç ilan açmamıştım biraz heyecanlıyım açıkçası. Kimler yazacak, neler sorulacak inanın merak içerisindeyim. Biraz yapım farklı benim. İnsanlara her zaman güvenirim ta ki beni bırakıp gittiği zamana kadar.

Osmaniye dul bayan arkadaş için ilan açan bir arkadaşım daha vardı. Ona hemen yorumlar falan geldi birini buldu gerçekten şaşırdım. Biraz daha düşününce ya dedim 36 yaşında güzel bir kadınım ben hayırdır tek mi yaşayacaksın falan. İşte şimdi aranızdayım.

Osmaniye Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Bana çevremdekiler kumral güzeli diyor. Gözlerim ela, boyum da uzun yani yanıma yakışacak olan herkes şanslı gerçekten. Biraz huysuzum hepsi bu. Hangi konuda diye soracak olursanız yani ne bileyim her şeye takıyorum ya. İşte mesajı geç attınız diyelim telefonuma ya da habersiz bir yere gittiniz. Tamamen arkadaşım olarak tabi ki. Bunlar benim taktığım ufak şeylerdir. Evlenmeye gelmedim sonuçta. Arkadaşım olacak kişi bunlara dikkat edecek ben de edeceğim. Ondan sonrası emin olun çok güzel bir mutluluk yani.

Osmaniye Dul Bayan Arkadaş

Biraz kendimi bu konuda sakinleştirmem gerekiyor biliyorum. Ama genel olarak baktığımızda gerçekten de çevremde çok erkek var ve hiçbiri güven vermiyor. Ben de bu yüzden sanaldan ilan açmaya karar verdim. İnsanların her zaman çapkın bakışlarla bana baktığını görüyorum. Yanaşmaya çalışan çok kişi de var ama işte bende yana hareket olmadı bu zamana kadar. Artık şans vereceğim yoksa gerçekten hayat böyle geçmeyecek. Umuyorum ki en güzel günler bizimle olur. Siz sadece mesajlarınızı ve yorumlarınızı yazın da gerisi bende merak etmeyin.

» Hatay Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun