Özbekistan Uyruklu Kadın ile Evlilik

Ozbekistan Uyruklu Kadın ile Evlilik

Bol muhabbetleriniz olsun. Emine ben. Özbekistan’dan evlenmek isteyen bayanlar için arayışta olanlar varsa artık son verebilir. Çünkü evlenmeye karar vermiş bir Özbek bayanım. Son 1-2 senem evlilik düşüncesiyle geçtiğini ifade etmek istiyorum. Yaş 32 olduğunda hayata ve ilişkilere biraz daha ciddi yaklaşmanın gerektiğinin farkına varıyoruz. Bu ilanı okuyorsanız Özbekistan kızı ile evlenmek gibi düşünceleriniz var demektir.

Artık eskide kaldı gibi, dışarıda birbirlerini görüp gidip tanışmalar. Daha çok bu tarz platformlar tercih ediliyor eş bulmak için. Hem farklı bir heyecan, hem de tanımak için bol zaman oluyor. Bende eş adaylarımı Özbekistan evlilik sitesi olan bu platform sayesinde bulmak istiyorum.

Özbekistan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Herkes gibi evlilik ve gelecekle ilgili hayalleri olan birisiyim. Sevgi, aşk, sadakat ve romantizm dolu bir evlilik düşünüyorum. Nasip kısmet tabii ki. Biraz kendimden bahsedeyim istiyorum size arkadaşlar. 170 boyunda 56 kiloda kendine bakan, çekik gözlü, güzel ve huyu düzgün bir bayanım. Bir firmanın insan kaynakları bölümünde çalışıyorum. Biraz içime kapanık biriyim son zamanlarda. Hayata küsmüş gibi hissediyorum kendimi.

Güzel olmam bazı şeyleri değiştirmiyor. Karşımdaki insanın çok yakışıklı olmasına gerek yoktur. Benimle yola çıkıp devam edecek mi? Beni yarı yolda bırakacak mı yoksa bir ömür yanımda mı olacak. Dikkat ettiğim, önem verdiğim hususlar bunlar. Güzellik ve yakışıklılık, gelip geçici şeylerdir. İnsan, hayatının sonuna kadar güvenebileceği, sırtını yaslayıp ondan güç alabileceği birini istiyor yanında.

Kitap okumak benim en büyük zevkimdir. Müzik dinlemek, sinema gibi hobilerim mevcut. Tüm bu aktiviteleri eşimle de yapmayı çok istiyorum. Eşlerin evlilik sürecinde ortak noktalarının olması bile evliliğin temellerini daha sağlam inşa eder diye düşünüyorum.

Özbek Kızla Evlenmek

Aklıma gelmişken sormak istiyorum arkadaşlar. Neden Özbekistan uyruklu bir kadınla evlilik düşünüyorsunuz? Sizi buna iten sebep, neden nedir? Özbek kızla evlenmek istiyorum derken sizce aramızda herhangi bir kültürel sorun yaşanır mı? Ya da farklı sorunlar, problemler olur mu? Mesajlarınızda bu sorumun cevaplarını yazarsanız memnun olurum. Evlilik için çeyizim hazır sayılır. Tek eksiğim olan şey bana mutluluğu tattıracak, gerçek aşkı yaşatacak bir bey ile tanışmak.

Evet arkadaşlar evlilikten ve eş adayınızdan beklentileriniz neler? Aklınızda nasıl bir evlilik var? Neleri hayal ediyorsunuz mesela? Hayat arkadaşınız olacak olan kişiden beklentileriniz, istekleriniz neler olacak? Evlilikle alakalı olarak kurduğunuz hayaller neler? Bunları benimle paylaşmanızı istiyorum. Sakın yanlış anlaşılmasın maddi olarak gözü yükseklerde olan biri değilim hiçbir zaman da olmadım. Zaten ben de çalışıyorum. Gerekirse eşimle omuz omuza verir hayatın zorluklarının üstesinden beraberce geliriz.

Evlenmek isteyen Özbekistanlı kadınlar olarak anlatmak istediklerimi söyledim. Beklentilerimi söyledim arkadaşlar. Ciddi evlilik düşünen kişilerden mesaj bekliyorum sadece. Şimdilik hoşça kalın arkadaşlar.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

5 yorum

  1. yorumbanneri
  2. Emine merhaba nasılsınız iyi misiniz Allah’tan iyi olmanı diliyorum ismim Yasin yaşım 42 ve ailemle birlikte yaşıyorum evlilik arıyorum Malatyalıyım seni tanımak istiyorum