Rize Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Rize erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Yeşim’den selamlar. Rize erkek arkadaş arayan dul bayanlar ilanı ararken burada buldum kendimi. Neden dedim ben de açayım beyler bana yazsın da tanışalım istedim. Yalnızlık değil tek mesele beyler. Bir şeyler paylaşmak istiyor insan. Ben 33 yaşında olduğum için çok erken yalnızlığa merhaba dedim. Bu nedenle hiç vakit kaybetmeden de bana yazacak olanlara numaramı veriyor olacağım. Rize dul bayan arkadaş konusunda içten ve samimiyim. Ben hiçbir zaman yalan konuşmadım mesela. Bunun dışında biraz olsun özlem duydum beni sevmeyenlere bile. Ama artık yok sadece ilgi duyan beyler için buradayım. Söz verdim kendime büyük saygım var.

Rize Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Taştan bir yüreğim yok. Bana dost olana oy uşağum deyip sarılmak da istiyorum. Şive var tabi ki ama kullanmıyorum. Ondan sonra neler yapıyorum diye merak edenlere şunları aktarayım bari. Arkadaşlar ben yayla havası almış kadınım. İçim rahat ama bazen yalnızlık çok ağır geliyor ve kaldıramıyorum. Haliyle bu konuda bana destek olacak insanlar lazım. Gerçekten bunalım kötü bir şey ya. İster Rize’den ister başka yerden yazabilirsiniz. Ama görüşmek için burada olmanız daha mantıklı sanırım.

Rize Dul Bayan Arkadaş

İnsanların günümüzde arkadaşlığa bakış açısı daha sonradan aşka dönüşebiliyor. Ben böyle bir şey istemiyorum. Tabi ki sımsıkı olacağız, dik duracağız hayata karşı ama evlilik falan istemiyorum. Bu konuda çok netim beyler ben. Aman diyeyim yani aşık falan olmayalım. İlerleyen süreç neyi gösterir bilemeyiz büyük de konuşmamak gerekiyor sanırım. Son zamanlarımda kafamı bunlara taktım. Zaten 3 sene olmuş ayrılalı yani bir daha aynı şeyleri kim yaşamak ister ki asla. O zaman yazın da numaramı vereyim konuşmaya başlayalım artık çok geç kaldım.

» Artvin Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun