Romanya Evlilik İlanları

Romanya evlilik ilanları

Merhaba herkese ben Yaprak. Romanya’da evlenmek isteyen bayanlar ve Romanya evlilik ilanları arayışındaysanız artık durun çünkü ben geldim. 33 yaşındayım ama yaşımı hiç göstermiyorum desem yeridir. Önce arkadaşlık kurup sonrasında ciddi bir ilişki yaşamak istiyorum. Aslında öyle çok dolu dolu bir hayatım da yok burada. Yaş ilerledikçe insan ister istemez evliliği düşünüyor. Aile kurmayı, çocuk sahibi olmayı arzu ediyor. Ee tam da zamanı ama öyle değil mi evlilik için? Nasip kısmet belki bende aradığım kişiyi buradan bulabilirim.

Romanya Evlilik İlanları

Bükreş’te yaşıyorum 15 senedir arkadaşlar. Alıştım da artık buraya. Havasına suyuna insanlarına kültürüne. Ufak bir işletmem var burada. İşimi de çok severek yapıyorum. Aşçıyım. Açık tenli çıtı pıtı bakımlı güzel bir hanımefendiyim. Zamanımın büyük bir çoğunluğunu çalışarak geçiriyorum ama arkadaş çevremde oldukça fazla. Biraz iş biraz sosyal hayat anlayacağınız. Romanya’da evlenmek isteyen bayanlar arıyorsanız önce bir konuşalım tanışalım derim sonrasına beraber karar veririz ne dersiniz?

Romanya evlilik ilanları verme sebebim uygun eş adayımı bulmak ama bazı belirlediğim kriterlerim var. Bu hayatta en önem verdiğim şey dürüstlüktük. Eş adayımın, hayat arkadaşım olacak beyin dürüst bir kişiliğe sahip olmasını beklerim. Sonrasında ilişkide romantizmi, aşkı ararım. Beraber aktiviteler yapmak isterim. Gezelim eğlenelim hatta beraber yemek bile yapalım. Düğün öncesi hazırlıklarımıza kadar beraber karar verelim, beraber planlayalım isterim her şeyi. Tabi sizin de benden beklentileriniz istekleriniz olacaktır. Siz de bana mesaj göndererek bu beklentilerinizi arzu ettiklerinizi iletebilirsiniz.

Romanya’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Son zamanlarıma bakıyorum da baya baya hissizleştiğimin farkına vardım. Yaş ilerledikçe bazı şeyler değişebiliyor demek. Bu nedenle son dönemlerim stresli geçti biraz. Karşıma çıkacak eş adayını bekliyorum. Niyetim ciddi biliyorsunuz. Burada olur olmaz fark etmiyor. Sevgi ve saygı olduktan sonra gerisini konuşarak çözeriz zaten. Lakin bir şey var. Daha önce ben bu hissi yaşamadım bilginiz olsun. Yani aşık olmayı çok istiyorum evlenecek olduğum kişiye. Böylesi daha güzel olacak gibi bence.

Romanya’da hayat nasıl diye soranlar çok bana. Elbette güzel diyebilirim. Yalnız çekilmeyen bir ülke. Çok arkadaşım olsa da evlenecek tek bir kişi bile yok işte. Aslında varda kafa yapıma uyan kimseler yok. Öyle olsa zaten neden buradan ilan açayım. Ee o zaman neyleyim böyle işi ben. İlandan gelecek yorum ve mesajlar haliyle çok önemli. Bunun dışında beklentilerimi de söyledim zaten hepsi küçücük şeyler.

İlgi ve alaka beklerim. Bir kadın zaten başka bir şey istemez ki. Ciddi düşünenler yazsın. Arkadaş olarak başlarız sonrasına bakarız hep beraber. Bakalım Romanya evlilik sitesi aradığım eş adayını, mutluluğu verecek mi bana. Şimdilik bu kadar benden. Ekleyecek bir şey varsa yazmanız yeterli. Vaktim çok benim buralardayım korkmayın. Görüşmek üzere diyelim

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun