Sakarya Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Sakarya erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Merhaba. Adım Vesile. Yaşım 34. Sakarya erkek arkadaş arayan dul bayanlar için ilan açma gereği duydum. Neden diye sormayın ben yani arkadaşım olmadan yaşayamıyorum sanki. Tamam çevrem var okey sorun yok lakin gerçek bir dost bulamadım. Reel hayat bu yüzden beni çok sıktı ve artık sanaldan harekete geçtim yani. Güzel günler düşlemenin vakti geldi de geçiyor. Bu konuda yanımda olacak beyler beni bekletmeyin fazla ve mesajlarınızı lütfen gönderin. Sakarya dul bayan arkadaş konusunda heyecanlıyım. Güzel bir kadınım ben ayrıca. Kendime olan ilgim aşırı fazla ama kimseye de öyle üstten bakmadım bakmam da. Güzel düşünmek amacımdır, kötüyü çağırırsak hayatımız elimizden kayar yani.

Sakarya Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Peki neler yapıyorum ben burada onlardan bahsedeyim. Benim minik bir işletmem var orada takılıyorum. Gün içinde gelen giden çok oluyor ve vakit geçiyor. Akşamları eve gittiğimde ise oturup düşünüyorum ya bugün de yalnız geçti diyorum. Nereye kadar artık gerçekten insan sıkılıyor. Çevremdeki kızlar o kadar mutlu olduğu için ben artık bu yüzden daralıyorum. Her neyse ya dedim ya kötüyü çağırmamak gerekiyor.

Sakarya Dul Bayan Arkadaş

Ben bu nedenle mesaj atacak herkese anında dönüş yapacağım. Başka türlü olmayacak yani. Siz neler yaparsınız, neden buradasınız paylaşırsanız sevinirim. Çok içten konuşan biriyim. Dürüstlük çok önemli yani. Karşımdaki erkeğin de aynen böyle olmasını istiyorum. Her konuda yanınızdayım, istediğiniz konuda konuşuruz. Başka bir beklentim bulunmuyor. Memleketim güzeldir burada insan yalnız da olsa canı sıkılmaz ama benim durum farklı işte. Boşandıktan sonra ne bileyim hayat değişti sanki. Böyle çok uzun süreli sıkı bir dost çıkarsa karşıma yok demem. Yaş kriterim yok yeter ki insan olsun beni yalnız bırakmasın.

» Bilecik Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun