Samsun Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Samsun erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Nükhet benim adım. Samsun erkek arkadaş arayan dul bayanlar ile ilgili merakınızı gidermeye geldim aslında. Ben yalnızım beyler bundan ciddi bir sorunum yok. Hastalık haline gelecek neredeyse. Boşandığımdan beri elbette yazan çizen çok oldu ama ben yok dediğim için böyle kaldım ortada. Sanaldan bulan buluyor yani ne güzel yaşıyorlar. Kendi güzelliğime bakıyorum ve gerçekten daralıyorum. Samsun dul bayan arkadaş konusunda yazmanız gereken sormanız gereken her şeye açığım beyler. İnanın bu hayat böyle devam etmiyor. Yaşım 39 olunca böyle düşünmeye başladım ben de anlamadım. Fazla söze gerek duymuyorum aslında. Çünkü var olan heyecanımız elimizden alındı sanki.

Samsun Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Samsun merkezdeyim. Biraz kafamı topladım ama sanırım uzun sürdü. 6 ay kadar eve kapattım kendimi. Kız arkadaşlarımla bile görüşmedim sadece telefondan işte. Haliyle bendeki bu durumun sona ermesi için sanırım birileriyle dostluk kurmam gerekiyor. Psikolog öyle dedi. İşte sonuç ne olur kestiremiyorsun ama denemek gerekiyor. Son 1-2 ay biraz sosyal olayım dedim, teklif üzerine teklif aldım tabi. Güvenemedim işte sorun orada.

Samsun Dul Bayan Arkadaş

Neyse beyler buradan arkadaş bulmak sanırım biraz daha heyecan verici olacak. Her zaman en iyiyi düşünen biriyim. Bu noktada kırmızı çizgilerim var. Yani hayatımda biri olacaksa mükemmeliyetçi olmalı. Şekil ve tip konusunda değil. Ya işte boş yaşamamalı falan. Onun dışında yanımda olmayacaksa yazmasına da gerek yok. İyi günde kötü günde beraber olmalıyız. Biraz sadakat önemli ayrıca. Sadakatsiz arkadaşlıklar çok kısa sürede bitiyor ne yazık ki. Sonum hüsran olmadan o güzel mesajları bekliyorum haberiniz olsun. Evet ben ne kadar güzel isem o kadar da alımlıyım ve yalnızım.

» Ordu Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun