Şanlıurfa Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Şanlıurfa erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Dilan adım buradan selamlar. Normalde Harran’da oturuyorum ama artık merkeze taşındım. Şanlıurfa erkek arkadaş arayan dul bayanlar sayesinde sizler de benimle güzel bir sohbete başlayabilirsiniz. Evet ben dul olduğum için aslında yalnızlık bana göre değilmiş onu anladım. Bunu da geçtim sevecen ve ılımlı bir kadın olduğumdan dolayı çok popüler oldum gibi. Gittiğim her mekanda dikkat çekiyorum bu hoş bir durum olmasa da yapacak bir şey yok. Şanlıurfa dul bayan arkadaş konusunda uzun bir süre burada olurum gibi. Çünkü her yazana geri dönüş yapacağım, konuşacağım, telefon numaramı da vereceğim. Gerisine bakacağız kimse geleceği göremez. Burası sıcak olabilir, arkadaşlıkları daha sıcaktır, güvenlidir, yarı yolda bırakmazlar.

Şanlıurfa Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Şimdi arkadaşlar modern bir kadınım ben. Yaşım 38, modayı yakından takip ederim. En önemlisi de benim yanımda olanın can sıkılmaz. Gerçek bir duygusallık var bende. Kova burcuyum ayrıca merak eden olursa. Ondan sonra hobilerim tabi ki var. Gezmek iyidir bana göre ve çok okumak da. Ama hepsine ara verdim ve sadece arkadaşımla vakit geçirmek istiyorum. İnanın son zamanlarımda bayağı düşünür oldum. Diyorum ki kendime işte yakışıklı olsun veya olmasın sadece arkadaşlık bağı kuracağım biri çıksın karşıma.

Şanlıurfa Dul Bayan Arkadaş

Büyük beklentileri olan bir kadın değilim ayrıca. Her zaman insanlarla güzel iletişimler kurdum. Kimseye üstten bakmadım. Evet çok güzel ve alımlı olabilirim ama bu insanları ezeceğim anlamına gelmez. Her neyse bunları konuşuruz beraber. Önemli olan şey birbirimizi bulmak. Yazabilirsiniz bana anında dönüş yapacağım söz verdim bir kere. Gerisi teferruat haberiniz olsun her şey biter ama arkadaşlık bir ömür boyu sürer. Ben bu hayattan bunu anladım.

» Şanlıurfa Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun