Sevgili Arıyorum

Sevgili ariyorum

Senem ben iyi günler. 28 yaşındayım ve sevgili arıyorum. Yok mu diye buralara geldim ama bilmiyorum umarım şansım yaver gider. Arkadaşlar biraz kendimi tanıtmak istiyorum ben. Öncelikle yalnızlıktan daralmış ve bunalmış biriyim. Can sıkıntısı zaten başıma bela oldu son aylarda. O yüzden sevgili arıyorum yani daha açık nasıl konuşulur bilmem. Tanışmak isteyenler mesajlarını yazar yorumlarını ekler, ben de numaramı gönderirim. Başka türlü güzel bir tanışma fırsatımız olmayacak ne yazık ki. Bu arada adımı çok seviyorum ya genelde güzel kızların ismi böyle oluyor. Evet neyse kendimi daha fazla övmeden farklı şeylerden bahsedelim.

Sevgili arayanlar burada mı beyler? Eğer buradaysanız ses verin de okuyalım yahu. Bu hayat böyle mi geçecek biri bana açıklasın lütfen. Canlı sevgili bulma siteleri son zamanlarda popüler oldu ve buradan ben de kısmetime ulaşacağımı düşünüyorum. Güzelim, kendime bakıyorum onun dışında aklıma pek bir şey gelmiyor. Bence siz sorun ben yanıtlayayım arkadaşlar. İlk kez sevgili arama sitesi üzerinden yazıyorum ama heyecanlıyım açık konuşayım. Her neyse bunları da geçelim lafı uzatmaya gerek yok. Sevgili ilanları çokmuş ama bunu fark ettim. İnsanlar o kadar mı yalnız anlamadım ki ben neyse. Biraz daralıyorum bazen kendimi üzüyorum yani ceza veriyorum sanki. Hani insanlar kendini yalnız bırakır ya bazen, ben buna ceza diyorum işte. Lakin zaman çok hızlı geçtiği için bu süreci en iyi şekilde değerlendirmek gerekiyor. Evet buraya kadar dediğimde hayatımın en iyi sevgilisini bulacağıma inancım tam.

Dürüst Sevgili Arıyorum

Sevgili arayan bayanlar arasındayım uzun süredir. Önce sohbet muhabbet olur, konuşuruz, çayımız kahvemiz gelir önümüze. Birbirimize aşk ile bakarız. Bundan daha güzeli ne olabilir birisi söylesin bana? Elbette darılırız, kızarız, küseriz ama biz bizi unutmayız be. Çok duygusala bağladım sanırım kusura bakmayın. Dedim ya canlı sevgili bulma sitesi ilk kez gördüm ve ben de sevgili arayanlar kervanına katıldım. Şimdi bakalım kimler var, kimler yazacak görelim hayırlısı ile. Şunu yine söylemek isterim; sevgili ilanları aşırı fazlaymış. Tek yalnız ben değilmişim işte.

Kitap okumayı seven, müzik dinlemeye bayılan biriyim. Ah bir de gezmeye neredeyse taparım ya. Çok gezerim elimden geldiğince her yeri görmek isterim. Günün her saatinde telefon elimdedir unutmayın. Onları da geçtim sevgili arayanlar acaba benim gibi mi düşünüyor. Yani sevgili arıyorum diye bana nasıl bakacaklar diye düşünmeyen bir yapım var. Ne var yani yalnızlıktan bıktım usandım ben. Karşıma kim çıkacaksa çıksın artık da hayatımız düzene girsin diyorum bağırarak hem de.

Canlı Sevgili Bulma Sitesi

Sevgili arayan bayanlar her zaman telefon başında sanırım benim gibi. Çünkü bu tür platformlarda vakit geçirmek çok keyif veriyor. Bir bayan veya erkek tek başına yaşayamaz. Sevgiye her zaman muhtacız biliyor musunuz? Bilmiyorsanız da artık öğrenin gerçekten bu böyle. Canımız sıkılsa da böyle yani. Her anlamda birbirimizi tamamlamak için yola çıkmak gerek. Hele ki yalnızlıktan tam anlamıyla uzak durmak lazım anlatabiliyor muyum? İnsanların yaşı ilerledikçe yalnızlaştığını gördüm.

Sevgili arıyorum ben yok mu burada gerçekten? Tamam öyle birden konuya girdim ama bakalım mesajları okuyup döneceğim herkese tek tek. Zaten telefondan sohbete devam edeceğimiz için sorun yok. Umarım iyi olur ya yalnızlıktan bunalanlar fazla da beklemesin diyorum sadece. Her şeyin güzel olacağı bir dünya umut ediyorum ve en önemlisi de yalnızlıktan uzak. Görüşmek dileğiyle arkadaşlar.

Mesaj Gönderin


12 yorum

  1. 27 yasındayım. Bende şuan sizinle aynı durumdayım. Uzun zamandır birkaç normal arkadaşımdan başka kimseyle konuşmam olmadı. Yalnızlıktan ve can sıkıntısından kafayı yiyecek durumdayım. Şuan sadece yaş önemli ve kalan her şey konuştukça halledilir diye düşünüyorum. Umarım cevap alırım ve sizi tanırım bunu çok isterim emin olun.

  2. Merhaba Senem hanım bende tıpkı sizin gibi yalnızlıktan bunalmış ve artık aşk kapımı çalsın istiyorum. Sizinle tanışmayı isterim eğer sizde uygun görürseniz iyi günler dilerim

  3. Merhaba Prenses. Prenses diyorum çünkü karşımdaki insanın Prenses olduğunu düşünüyorum. Seninle ciddi anlamda tanışmak ve arkadaş olmak istiyorum. Belki ikimizi de şans meleği gülüp bakar