Sevgili Arıyorum

Sevgili ariyorum

Merhaba herkese! Ben Senem, 28 yaşında bir bayanım. Son zamanlarda kendimi oldukça yalnız hissediyorum ve bu yalnızlık artık dayanılmaz bir hal aldı. Bu nedenle internet üzerinden sevgili arayışına girdim. Sevgili bulmak istiyorum diyenler ve sevgili arayanlar için buradayım arkadaşlar. Çünkü bende kendime sevgili arıyorum. Bana gerçek aşkı yaşatıp hayatıma anlam katacak dürüst romantik biri ile tanışmayı arzu ediyorum buradan. Sevgili arayan kızlar erkekler gibi değildir arkadaşlar. Flört etmek istediğimiz kişi için seçici ve dikkatli davranmak isteriz.

Öyle hemen isteklerimi sıraladım diye sakın korkmayın olur mu. Her ilişkide olması gereken şeyler. Ee sonuçta kadınız ve kadınlar bu tarz konulara önem verir bilirsiniz. Hemen kendimden bahsetmek istiyorum arkadaşlar size. Ben 169 boyunda 50 kiloda kumral bir bayanım. Özel bir şirkette yönetici asistanı olarak çalışıyorum. İletişimim çok iyidir insanlarla. Herkese değer verir herkese yardımcı olmaya çalışırım.

Sevgili Arıyorum İnternet İlanları

İnternet üzerinden sevgili ilanları giderek artmakta. Ciddi bir yalnızlaşma var gibi günümüzde artık. Bende artık hayatımda yenilikler olmalı, değişiklikler olmalı diye düşünüyorum. Hayatın güzellikleri olan sevgi ve aşkı yeniden tatmak istiyorum. Uzun süredir hayatımda kimse yok. Eski ilişkim üzerinden de çokça zaman geçti. Böyle masallardaki gibi bir aşk arayışındayım ama bulabilir miyim ondan da emin değilim. Hayalini kurduğum şeyler var tabii ama, karşımdaki insan bunu ne derece anlayabilecek. O yüzden sevgili arıyorum diyen birisi ilk olarak sevgili arayan bayanlar ne ister diye sormalı bence kendine.

Herkesin hayalleri, ilişkiden beklentileri vardır. Mesela ben erkek arkadaşımla beraber film izlemek, yemek yapabilmek, aynı evde kalabilmek, beraber gezebilmek gibi şeylerin hayalini kuruyorum. Çok şey istediğimi düşünmüyorum aslında. Derdimi anlatabileceğim beni dinleyecek bana yol gösterecek, zor günlerimde yanımda olacak kalbimi paylaşabileceğim birini arıyorum. Gerçi bunlar flört sürecinin içinde olan şeyler ama, günümüzde sevgili arayanlar bakış açılarını biraz değiştirmiş gibi. Ben hala eski kafada ilerliyorum sanırım.

Sevgili Bulmak İstiyorum

Sevgili bulmak istiyorum fakat öyle her önüme gelenle flört edeceğim anlamına gelmiyor bu arkadaşlar. Keza sizin içinde aynı durum geçerli olmalı. Ne istediğinizi bilmeniz gerek. Kriterlerinizin olması gerek. Partnerinizden istekleriniz, beklentilerinizin olması gerek. Mesela benim için dürüstlük ve ciddiyet bir ilişkide çok önemlidir.

Samimiyetsiz bir ilişki tarzını asla benimseyemem. Ben sevgilimle bütün olmak istiyorum. Her ilişki de sorunlar problemler olabilir. Anlaşmazlıklar, tartışmalar yaşanabilir ama bunu oturup konuşabilmeliyiz. Sorunları giderebilme adına çözümler üretebilmeliyiz. Birbirimize her şekilde destek olmamız gerek. Sevgilimin bir sorunu olduğunda benim ona, benim bir sorunum, derdim olduğunda da onun bana destek olması gerekir. Ancak bu şekilde sağlam temeller atmış oluruz.

Lafı fazla uzattım farkındayım fakat kendimi net bir şekilde ifade etmek istedim. Aradığım özellikleri ve kendi karakteristik yapımı detaylıca anlatırsam iletişime geçmeden önce beni daha iyi anlarsınız diye düşündüm. Beklentilerim bunlar ve bu doğrultuda ve aşk arıyorum arkadaşlar. Artık gerisi sizde. Heyecanla ve sabırsızlıkla partner arıyorum diyenlerin mesajlarını bekliyorum. Kendinize iyi bakın lütfen görüşmek üzere.

Daha fazla kız arkadaş için bu sayfayı ziyaret edin!

https://www.hemenarkadasbul.com/bayan-arkadas

 

Mesaj Gönderin


[mashshare]

7 yorum

  1. yorumbanneri
  2. Vay sen harika bir insansın aynı benim istediğim şeyleri sende istiyorsun bu harika bir şey aynı düşüncede buluşmak ben Fatih esmer 174 boyunda ciddi kararlı ne istediğini bilen oturmasını kalkmasını bilen kişiliği oturmuş yerine göre hareket eden kocaman sevgi dolu bir kalbi olan gerçek bir sevgili arıyorum senin gibi lütfen yaz bana seni kaçırmak istemiyorum

  3. Merhaba Prenses. Prenses diyorum çünkü karşımdaki insanın Prenses olduğunu düşünüyorum. Seninle ciddi anlamda tanışmak ve arkadaş olmak istiyorum. Belki ikimizi de şans meleği gülüp bakar

  4. Merhaba Senem hanım bende tıpkı sizin gibi yalnızlıktan bunalmış ve artık aşk kapımı çalsın istiyorum. Sizinle tanışmayı isterim eğer sizde uygun görürseniz iyi günler dilerim

Daha Fazla Yorum