Siirt Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Siirt erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Jale adım selamlar. Siirt erkek arkadaş arayan dul bayanlar ile tanışmak isteyenler direkt bana yazabilir. Ben gerçekten bu döneme kadar can sıkıntısından falan şikayet etmedim ama son 6 aydır artık çekecek dert kalmadı ben bu yola biriyle çıkmak istiyorum. Yeni bir arkadaş olur dost olur ne bileyim artık kısmetimizde kim varsa buyursun yazsın bana. Siirt dul bayan arkadaş için geldiğimden dolayı beklentim var. Yani insanlar buradan sosyalleşecek haliyle. Her zaman böyle olmaz bu şans da gelmez. Hele ki benim gibi tam 40 yaşında güzel bir kadın denk gelirse söyleyin yani. Çok da övmek istemem kendimi ama gerçekleri de görmezden gelemeyiz.

Siirt Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Aslında ben öyle havalı biri değilim hiç de olmadım. Fakat yaşadıklarım beni bu duruma getirdi işte. Ben olumsuz şeyler konuşmak asla istemiyorum ama durumlar böyle. Siz bana yazın ben de döneyim. Merkezde oturuyorum ayrıca görüşmemiz falan zor olmaz. Ama önce tanımam gerekiyor. Biraz çekimserim aslında. Kimlerle neler konuşacağımı bilmiyorum.

Haliyle sohbetin başlangıcına göre hareket ederiz ve ilerleriz arkadaşlar. Genel olarak durumlar bu şekilde. Benden yana sorun yaşamayız yani. Eh işte anlatacaklarım bunlardı. Siz yazın döneyim bari hepinize tek tek. Siirt bayan arkadaş arıyorum diyorsanız buyurun bakalım beyler mesajlarınızı görelim.

» Şırnak Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun