Sinop Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Sinop erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Dilruba ben beyler. Sinop erkek arkadaş arayan dul bayanlar konusunda buradan devam etmek istiyorum. Gerçekten hayatıma alacağım kişinin nasıl biri olduğuna dikkat ederim. Çünkü belki bir ömür boyu arkadaş kalacağız onu kimse bilemiyor. Haliyle dürüst insanlarla daima iyi geçinmişimdir. Sinop dul bayan arkadaş sürecinde ben numaramı veririm merak etmeyin. Ama sonrası her şeyi belirler. Yani bir bakış, tek bir cümle veya daha fazlası. Bana nasıl gelirseniz ben de öyle olurum yani. Güvenemiyorum insanlara ben ne yapayım. Yaşım 43 olacak hala düzenli bir arkadaş bulamadım kendime. Biraz kendinizden bahsedin bekar mısınız benim gibi dul musunuz beyler. Sinop dul bayan arkadaş arayışınızın nedenleri nedir hepsini bilmek istiyorum.

Sinop Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Dul olmak benim suçum değil. Ben anlaşamadığım kişiyle süreci sona erdiririm. En yakın arkadaşım da olsa. Ama bu konuda her zaman destekçi olanlarla sonuna kadar devam ederim. Övmeyi severim kendimi çünkü hak ediyorum. Birebir arkadaşlıktan yanayım her daim. Biri kendini kötü hissettirirse ondan uzaklaşın. Çünkü pozitif şeyler konuşmadığımız sürece maalesef durum böyle oluyor.

Sinop güzeldir. Akşamları serin sahil yürüyüşüne hastayım ben. Ama tek olunca bir anlam ifade etmiyor. Bunun dışında tek mesele yürümek de değil. Canım sıkıldığında turlara giderim ben. Hepsi beni mutlu eder ama yanımda biri olmayınca ne yazık ki anlamsız kalıyor. Akşamları özellikle de canım aşırı sıkılmaya devam ediyor. Her ne kadar bu tür şeyler küçük görünse de inanın beni benden alıyor. Bu yüzden düzenli görüştüğüm bir arkadaşım olursa ne ben sıkılırım ne de siz. Aksi durumda insanlar böyle gelmiş böyle gitmeyi sürdürecek.

» Samsun Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun