Şırnak Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Şırnak erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Ecem ben mutlu günler dilerim. Sözlerime başlamadan önce Şırnak dul bayan arkadaş arayanlar için burada olduğumu paylaşmak isterim. Söz konusu mutlu olmak ise bu zamana kadar olan her şeyi geride bırakıyorum. Şırnak erkek arkadaş arayan dul bayanlar her zaman var ama buraları bilirsiniz işte. İnsanlar bu tarz durumlarda iletişim kurarken zorlanıyor biraz arkadaşlar. Dul kaldığım için mutsuz değilim ben ama ne bileyim bir boşluk var. Mevcut boşluğun nedeni de muhtemelen yalnızlık olsa gerek. Her zaman insanlarla içli dışlıyım aslında. Kimseyi de kırmadım ve üzmedim.

Şırnak dul bayan arkadaş için bana yazmanız sanki yeterli diye düşünüyorum. Sanırım burada ilan açan tek ben varım işte o yüzden. Her neyse numaramı merak edenlere tek sözüm var. Yazın vereyim yani ondan sonra tanışma faslına geçeriz beraber.

Şırnak Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Şu yalnızlık olayına kafam atıyor, deliriyorum. Ya benim gibi güzel bir kadın nasıl yalnız kalıyor işte anlamak zor. Güzel şanssızlığı var herhalde. Onu da geçtim kadersizlik diye buna derim ben. Neyse asla olumsuz konuşmayacağım bu süreçte. Sadece yalnızlığımın bitmesine odaklandım. Bitecektir elbette böyle karamsar biri değilim yanlış tanımanızı hiç istemem. Öte yandan bazı kişisel düşüncelerim de var. Mesela yaşım 45 olduğu için artık benim evlilik düşüncem yok oldu. Sadece iyi bir dost, akşamları kahvemi yudumlayacağım bir arkadaş gerekiyor bana. Hem mesaj hem de yorumlarınız bu yüzden aşırı önemli beyler.

» Mardin Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun