Sivas Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Sivas erkek arkadaş arayan dul bayanlar

İpek ismim. İyi günler dilerim öncelikle. 33 yaşında dul bir kadınım. Sivas erkek arkadaş arayan dul bayanlar için ilan açmaya karar verdim. Bu süreçte yanımda olacak herkese şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum. Beyler bakın ben normalde iyi bir insanım ama çok geriliyorum. Sebepleri ortada aslında. Güven problemi yaşatan çok kişi oldu bana. Böyle bir süreçte o kadar gerginlik normal. Abi seviyorsan bırakmayacaksın, arkadaşlığını sürdüreceksin ve başkasını seviyorum ısınamadım demeyeceksin. Bu yüzden sanaldan Sivas dul bayan arkadaş ilanı açıyorum. Başka bir açıklaması yok gerçekten yazarken bile stres oldum şimdi.

Sivas Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Aslında herkese yetecek kadar yüreğim var benim ama bazen çok yoruluyorum. Bunun nedeni de insanlara çok fazla değer veriyorum ben. Aynı değeri görsem keşke. Her neyse beyler sonuç itibariyle şu güven sorunu ortadan kalkarsa hiçbir sorun yaşamayız. Ek olarak mevcut aşk düzeni hiç hoşuma gitmiyor. Kimse kimseyi gerçekten sevmiyor bence. Ya anlatsam çok uzun sürer işte bu yüzden ben sadece arkadaşlık sürecine dahil olmak istiyorum.

Sivas Dul Bayan Arkadaş

Buranın kışı da yazı da soğuktur. Çünkü yüreğim soğumuş benim. Yaz aylarında tatil kaçamaklarım olur genelde. Bu defa artık arkadaşım ile gitmek istiyorum açık ve net beyler. Bana bu konuda destek olacak herkes yazsın. Destek derken yani kendine dul bayan arkadaş yapmak isteyenlerden bahsediyorum. Benim kimseden beklentim olmadığı için kafam kulağım rahat hani öyle derler ya. Sonuç olarak sıkı bir dostluk süreci yaşamak benim de hakkım. Daha gencim şükürler olsun bundan kaynaklı olarak ilgi alaka gösterenler var. Ah ben de hemen güvensem keşke. Neyse yorumlarınızı ve mesajlarınızı büyük bir heyecanla beklemeye başlıyorum ben.

» Kayseri Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun