Sohbet Arkadaşı Arıyorum

sohbet arkadasi ariyorum

Handan ben selamlar. Sohbet arkadaşı arıyorum desem ne dersiniz? Yazar mısınız bu güzel bayana? Yaşım 31 arkadaşlar. Genelde kendime barışık bir insanım ama bazen can sıkıntısından çıldırıyorum. Haliyle gece sohbet etmek isteyen bayanlar arayanlar bana yazsın çok da bekletmesin lütfen. Muhabbetim hiç can sıkmaz, istediğiniz konuda sohbet ederim yani insanları sıkamam ki ben. Hele bir de benim gibi yalnızsanız oh mis gibi gelin sohbete dalalım diyorum. Canlı sohbet arkadaş arıyorum diyenler de bana yazabilir. Geri dönüşüm çok hızlı olur ama onu da aktarayım. Yani telefon numaramı sadece mesaj bırakanlarla paylaşmak isterim. Onun dışında nasıl desem ki şimdi bilemedim. Arkadaşlar açık konuşayım ya ben sevgili falan aramıyorum yani bilemem arkadaş oluruz sonrasında ama önceliğim sohbet muhabbet yani. Sabahlara kadar ne güzel konuşuruz düşünsenize. Güleriz bazen de moralimizi bozan şeylerden bahsederiz.

Konuşacak Sohbet Arkadaşı Arıyorum

Son zamanlarım nasıl geçiyor onu da paylaşmak istiyorum sizlerle. Birincisi ben de biraz heyecan var ve bu durum başıma bela oldu haberiniz olsun. Neden mi? Çünkü insanların bana değer vermesini istiyorum. Bazen huzursuz olsam da bilemiyorum işte şu süreç can sıkıcı olmaya başladı. Düşünsenize sohbet edecek tek bir kişi bile yok ne olacak böyle diye oturur kafayı yersiniz. Canlı sohbet arkadaşı arıyorum ben. Kendini bilecek, sözlerini düşünerek aktaracak ki zaten ben rahat konuşan biriyim sorun yok. Lakin göremiyorum işte birini çevremde. Bu durum nereye kadar devam eder anlamıyorum. Mesaj atan herkese döneceğimden de şüpheniz olmasın canlar.

Gece sohbet etmek isteyen bayanlar tam da benim gibi düşünüyor. İnsanların birbirine olan ilgisi ancak bu şekilde başlar sanırım. Yani nasıl desem bilemiyorum şöyle bir sevgilim olsun istiyorum öncelikle. Ama sonra diyorum ki sorumluluk bana göre değil ya.

Canlı Sohbet Arkadaşı Arıyorum

Her zaman insanlarla iyi geçinirim. Beni çevremdeki herkes sever ayrıca. Bazen yalnız kalsam da bilemiyorum işte can sıkıntısı başa bela dedim ya hani. Öyle gerçekten. Sinemaya gidecek birini bile bulamıyorsunuz bazen. Bir de tek kalıyorum ben iyi mi? Bu gerçekten çok berbat bir durum. Arkadaşlarım evlendirme peşinde ama ben henüz birine ısınamıyorum. Haliyle önce sohbet muhabbet başlasın, sonrasında da bakalım işte.

Sohbet arkadaşı arıyorum diyen bir kız arkadaşım daha var. İsmi Buse. Önce sen ilan aç da görelim dedi yorumları. Ben inanıyorum ya birkaç kişi değil onlarca kişi yazacak. Hepsine de numaramı vereceğim ve bizim Buse kıskançlıktan çıldıracak. Bakın söz verdim haberiniz olsun lütfen güzelce mesajlarınızı yazın ki arkadaşlık sürecimiz başlasın. Benim herkese zamanım var unutmayın. Güzel günler görülecek yahu başka çaresi yok. Tamam ben susayım artık söz sırası beylerde olsun.

Unutmadan söylemek istiyorum ben bu zamana kadar pek yalnız kalmadım. Ama bu defa can sıkıntısı mı desem, yalnızlık mı desem hepsi birbirine girdi anlayacağınız. Erkek arkadaş arayan bayanlar arasında yerimi aldım sonunda. Ne olacak bilemem göreceğiz hep beraber. Büyük bir of çekmeden son kez ilanımı paylaştım işte. Nasıl bir arkadaşlık olur orasını kimse bilemez. Günün her vaktinde telefon elimde unutmayın olur mu? Mecburen değil yani seviyorum sohbet etmeyi. Genelde kızlarla bir aradayız. Ama geceleri şu eve tek başıma girdiğimde müzik dinlemeye başlarım. İşte bu benim canımı sıkan en önemli etken arkadaşlar. Bana müsaade beyler. Sözü sizlerin şiir gibi kelimelerine bırakıyorum. Hayırlısını isteyelim. Amaç sadece sohbet etmek değil mi zaten?

Mesaj Gönderin


14 yorum

  1. Merhaba ben Akif ciddi anlamda Allah korkusu olan bir hanımefendi ile tanışmak istiyorum e-posta adresim bana e mail atarsa diğer iletişim adreslerini veririm. Detaylı anlatırım

  2. Merhabalar Handan hanım nasılsınız? Sizinle sohbet arkadaşlığı yapabilirim. Adım Hüseyin. Öğretmen emeklisi, olgun, seviyeli sohbeti seven, dinlemesini bilen biriyim