Konuşmak İçin Sohbet Arkadaşı Arıyorum

sohbet arkadasi ariyorum

Handan ben selamlar. Telefon mesaj arkadaşı arıyorum diyenler burada mı acaba? Yazar mısınız bu güzel bayana? Sohbet arkadaşı arıyorum diyenler için geldim buraya. Muhabbet etmeyi çene çalmayı severim arkadaşlar. Yaşım 31. Genelde kendimle barışık bir insanım ama bazen can sıkıntısından çıldırıyorum. Haliyle gece sohbet etmek isteyen bayanlar var mı diye merak ediyorsanız hemen bana yazabilirsiniz. Öyle kolay kolayda sıkılmam. Hele bir de benim gibi yalnızsanız mis gibi gelin sohbete dalalım diyorum. Sohbet edecek bayan arıyorum diyenler bana yazabilir. Telefon numaramı sadece mesaj bırakanlarla paylaşmak istiyorum.

Konuşmak İçin Arkadaş Arıyorum

Son bir yıldır çalışmıyorum arkadaşlar. Evde olduğum için can sıkıntısı had safhada. 166 boyunda 50 kiloda bronz tenli bir bayanım. Muhasebe bölümü mezunuyum. Müzik dinlemeye, gezemeye ve yeni insanlar tanıyıp onlarla sohbet etmeye bayılırım. Onun dışında nasıl desem ki şimdi bilemedim.

Konuşmak için arkadaş arıyorum diye buraya geldim arkadaşlar ama açık konuşmam gerekirse sevgili arıyorum ben. Fakat öncesinde bu şekilde muhabbet ederek tanışmak istiyorum. Birbirimizi bu şekilde daha iyi tanırız haksız mıyım? Peki siz neden sohbet edecek bayan arıyorum diyorsunuz arkadaşlar? Sizin tam olarak arayışınız, amacınız nedir? Telefonda konuşacak bayan arkadaş niçin arıyorsunuz tam olarak?

Sohbet Arkadaşı Arıyorum

Son zamanlarım nasıl geçiyor onu da paylaşayım. Birincisi ben de biraz heyecan var ve bu durum başıma bela oldu. Neden mi? Çünkü insanların bana değer vermesini istiyorum. Bazen huzursuz olsam da bilemiyorum işte şu süreç can sıkıcı olmaya başladı. Düşünsenize Laflayacak tek bir kişi bile yok ne olacak böyle diye oturur kafayı yersiniz.

Kamerada uzun uzun sohbet edip konuşabileceğim canlı sohbet arkadaşı arıyorum ben fakat karşımdaki kişinin dürüst ve kendini bilmesi gerekiyor. Sözlerini düşünerek aktaracak, ki zaten ben rahat konuşan biriyim sorun yok. Karşısında bayan olduğunu unutmaması gerekiyor. Bayana gerekli değeri vermesi gerekiyor. Unutmayın biz kadınlar hassas varlıklarızdır. Ufacık şeylerden mutlu olabileceğimiz gibi çok küçük şeyler bile bizi kırabilir.

Karşımdaki kişiden beklentilerim bu şekilde. Birazcık hassasiyetlik hepsi o kadar. Lakin göremiyorum işte birini çevremde. Bu durum nereye kadar devam eder onu da bilmiyorum. Benim gibi yalnız bayanlar tam da bu şekilde düşünüyor olsa gerek. İnsanların birbirine olan ilgisi konuşarak başlar sanırım.

Telefon Sohbet Arkadaşı Arıyorum

İlla birebir yüz yüze konuşmamızda şart değil arkadaşlar. O yüzden telefon mesaj arkadaşı arıyorum diyenler mutlaka yazsınlar bana. Her zaman insanlarla iyi geçinirim. Beni çevremdeki herkes sever ayrıca. Bazen yalnız kalsam da bilemiyorum işte can sıkıntısı başa bela dedim ya hani.

Öyle gerçekten. Sinemaya gidecek birini bile bulamıyorsunuz bazen. Bir de tek kalıyorum ben iyi mi? Bu gerçekten çok berbat bir durum. Arkadaşlarım evlendirme peşinde ama ben henüz birine ısınamıyorum. O zaman önce sohbet muhabbet başlasın, sonrasında da bakalım işte. İlgilenen herkesten mesaj bekliyorum şimdilik hoşça kalın.

Senem 28 Arayış: Sevgili

https://www.hemenarkadasbul.com/sevgili-ariyorum.html

Mesaj Gönderin


[mashshare]

9 yorum

  1. yorumbanneri
  2. Değerli Handan hanım ben 50 yaşında bir belediye çalışanıyım. Sohbeti düzeyli iletişimi ve güzel olan her şeyi layık olduğu ölçüde paylaşmayı seven bir insanımdır. Lafı fazla uzatmayayım Handan hanım gelin tanışınca bunu anlayalım. İnşallah görüşmek dileği ile saygılar.

Daha Fazla Yorum