Suriyeli Bayan Arkadaş

Suriyeli bayan arkadas

Rabia ben herkese merhaba. Bu ilanı Suriyeli bayan arkadaş numaraları arayanlar için yazıyorum. Yaklaşık 8 yıldır Türkiye’de yaşıyorum arkadaşlar. Uzun süredir hayatımda kimse yok ve bu yalnızlığıma artık bir son vermek istiyorum. Suriyelilerin kullandığı arkadaşlık siteleri araştırırken kendimi burada buldum. Kapalı 166 boyunda 50 kiloda buğday tenli dul bir bayanım. Bir firmada satış danışmanı olarak çalışıyorum. Yenilikçi ve ileri görüşlü bir bayanım. Gezmeyi oldukça sever, yeni insanlar tanımaktan keyif alırım. Müzik dinlemek, film izlemek hobilerim arasındadır arkadaşlar. Genelde arkadaşlarıma vakit geçiririm. Arta kalan zamanlarımda kişisel gelişimime katkı sağlayacak şeylerle uğraşırım.

Suriyeli Dul Bayanlar

Suriyeli dul bayanlar arayışında olan beylerin bilmesini istediğim en önemli şey karşılıklı saygı ve anlayıştır arkadaşlar. Bir ilişkide dürüstlüğün ve sadakatin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Bana göre ilişki içerisinde birbirimizi tamamlayarak, hayatın zorluklarına karşı beraber mücadele etmeliyiz. Yaşamak istediğim ilişki ile ilgili hayallerim var arkadaşlar. Sevgilimle birlikte mutlu bir beraberlik sürüp hayatın keyfini çıkarmak istiyorum. Yeniliklere açık aynı zamanda modern düşünceli bir bayanım. Erkek arkadaşımla birlikte seyahat etmek, yeni yerler gezmek ve film izlemenin eğlenceli ve keyifli olacağını düşünüyorum.

Suriyeli Bayan Arkadaş

Ufak bir soru sıkıştırayım araya hemen. Neden Suriyeli bayan arkadaş telefonu arıyorsunuz beyler? Daha önce hiç böyle bir arkadaşlık süreciniz oldu mu? Ayrıca Suriyeli bayanla evlilik düşünüyor musunuz? Ben evlenmeyi düşünmüyorum en başından belirteyim bunu. Uyum sağlayabileceğimizi düşünüyor musunuz? Mesajlarınızda bu sorumlarıma cevap verin lütfen. Erkek arkadaşımın kültürlü biri olmasını istiyorum. Zeki, anlayışlı, duyarlı ve sevecen biri olmalı. Kendine güvenen, dürüst ve diyalog kurmayı bilen bir erkek her zaman ilgimi çekmiştir. Hayatın güzelliklerini keşfetmek isteyen, yeniliklere açık, maceraperest ve dışa dönük birisi olmalı.

İlişkimiz boyunca birbirimize destek olmamız lazım arkadaşlar. Birlikte zaman geçirmekten keyif alır ve ilişkimizi canlı tutmayı başarırsak o zaman güzel ve kaliteli bir birliktelik yaşamız oluruz. Bu kadar çok detaylandırmamım sebebi beklentilerimi en başında net bir şekilde ifade edeyim ki karşı tarafta ben bu ilişkide bunları yaşayıp yaşatabileyim diye kendini tartabilsin. Benimle aynı değerlere sahip, uyumlu ve samimi bir erkek arkadaş arayışındayım işte. Evet arkadaşlar eğer Suriyeli kadın arkadaş arıyorum diyorsanız ve benimle aynı düşünceleri paylaşıyorsanız, lütfen benimle iletişime geçin. Ortak hayallerimizi beraber gerçekleştirelim istiyorum. O zaman fazla söze gerek yok gelin telefondan devam edelim arkadaşlar. Yorum ve mesajlarınızı heyecanla bekliyorum. Şimdilik hoşça kalın görüşmek üzere.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

9 yorum

  1. yorumbanneri