Tekirdağ Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Tekirdağ erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Hasret adım selam olsun. Tekirdağ erkek arkadaş arayan dul bayanlar için geldiğimi paylaşmak isterim. Bu süreçte umarım en güzel arkadaşlıkları beraber kurabiliriz. Buradan tekrar merhabalar. Tekirdağ’da kendi kendine yaşayan, umursamaz bir kadındım ben. Ama evlendikten sonra değiştim biraz. Anlaşamadık bitirdik. Herkes kendi yoluna gitti. 2 senedir yalnızım ve bu durum ciddi anlamda can sıkmaya başladı. Sabrettim hep biri çıkar diye karşıma ama olmadı. Artık Tekirdağ dul bayan arkadaş olarak geldim buraya ve ümitliyim. İnsanın hiçbir şeyi olmasa bile umudu olmadı kesinlikle.

Tekirdağ Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Benim yaşım daha genç bunu mesaj atanlarla sadece paylaşmak istiyorum sadece. Her ne kadar can sıkıntısı yaşasam da biliyorum karşıma düzgün biri çıkacak mı? Ben yine de inancımı yitirmedim. Evet arkadaşlar 31 yaşındayım. Şaşırmayın anlaşamayınca yapacak pek de bir şey yok. Yeni başlangıçlara yelken açmak zorunda kaldım. Buradan olur çevre bölgelerden olur fark etmez yazabilirsiniz. Arkadaşlık öyle kolay mı ya gerçekten güven vermek falan. Bence hiç değil canlarım. O yüzden ilk bakış ya da ilk mesaj her zaman çok dikkat çeker. Ben böyle şeylere inanın fazlasıyla önem veren biri olmaya devam ediyorum.

Tekirdağ Dul Bayan Arkadaş

Evet böyle ilerliyor hayatım. Sizde ne var ne yok? Buyursunlar efendim. Gerçek bir arkadaşlıktan bahsediyorum sabahtan beri. Beni de bulsun bu şans yani ne olacak ki. Son zamanlarda insanlara olan güvenim kırılsa da yeniden başlanabilir hayata. Önümde beyaz bir kağıt ve sadece buradan gelecek yorumları beklemek. Biraz heyecanlı bence. Ötesi yok aslında. Evlilik düşünmüyorum bu da bilginize sunarım. Çok konuştum sanki beyler artık sırayı size veriyorum. Başlangıç için sihirli kelime nedir bekliyorum.

» İstanbul Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun