Tokat Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Tokat erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Merhaba iyi günleriniz olsun. Yaprak ben. Tokat erkek arkadaş arayan dul bayanlar konusunda ilan açayım dedim. Nedenini sormayın tabi ki herkes gibi yalnızım ben de. Hayatıma bu şekilde devam edemem yani onu anladım. Hep kendimle gurur duydum ve bu konuda inatlaşmayı da bıraktım. Süreçten önce biraz sohbet etmek lazım. O yüzden telefon numaramı sadece yorum ve mesaj bırakanlara vereceğim. Tokat dul bayan arkadaş için tabi ki başka kadınlar da vardır. Ama ilk ben yazmak istedim. İçim buruk biraz, 1 sene oldu böyle yaşayalı. Haliyle çok umudum kalmadı insanlara dair. Bunun dışında mevcut saygımı koruyorum insanlara karşı. Ben çok kibar bir bayanım ve karşıma çıkacak arkadaşın da öyle olmasını isterim.

Tokat Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Buradan yazarken bile heyecan doluyum ben. Ötesi yok yani insanlar bu süreçte nereye kadar yalnız yaşar hiç bilemiyorum. Her neyse bu kadar olumsuz şeyden sonra yanlış anlamayın ben negatif bir insan değilim. Çevreme hep ışık saçmışımdır ama o ışığa ben asla ulaşamadım ne yapayım. Tekrar evlilik teklifi almak istemiyorum. Kapattım o defteri ben 40 yaşında olsam da. Her neyse bakacağız göreceğiz bu süreçte neler yaşarız daha.

Tokat Dul Bayan Arkadaş

İnanın yorgun düştüm o yüzden ilan açmak istedim ben. Beni sevene ben aşırı bağlanırım her zaman yanında olurum. Bunların dışında gergin beyler yazmasın en sevmediğim şeydir. Naif bir kadın olduğumdan kibar beyler bana yazsa çok memnun olacağım. Gerisini beraber toparlarız. Herkesin huyu suyu farklı tabi. O yüzden anlaşmak önemli. Eminim ki ciddi bir sorun ortaya çıkmayacaktır. İşte bu nedenlerden dolayı kendimle barışık olmaya karar verdim.

» Sivas Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun