Trabzon Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Trabzon erkek arkadaş arayan dul bayanlar

İclal’den merhaba. İyi günler dilerim hepinize. Trabzon erkek arkadaş arayan dul bayanlar konusundaki beklentilerinizi çok merak ediyorum. Doğrudan bana yazabilirsiniz. Çünkü her anlamda yalnız kalan bir kadın ne kadar mutlu olabilir bir düşünün. Ben canım sıkılsa da kendimle ilgili kararlar almayı severim. Öte yandan durumlar ciddi bende. Yani arkadaş olsak da hiç bırakmam. Trabzon dul bayan arkadaş ilanlarına baktım pek yok ve bir ilk olmak istedim. İşte bu yüzden canım da sıkılsa kendimle küs bile olsam umutsuz kalamıyorum. Hep diyorum kendime yani biri çıkacak karşıma ve çok güzel işler başaracağız. Ötesini düşünemiyorum. Zaten kötü düşünen kötü yaşar o yüzden her zaman olumlu düşünmek gerekiyor.

Trabzon Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Beyler birkaç konu daha var. Şimdi ben gerçekten canı sıkılan biri olsam da bu konuda inanın kimseyi yargılamam. Yani vardır bir sevilmediğim huyum ondan yalnız kalmışımdır. Ama 1-2 senedir böyle kalınca şimdi karşıma çıkacak adamdan ne beklerim onu bilemem. Tabi biraz ilgi alaka bekliyor olacağım haberiniz olsun. Bu noktada herkesin desteğine ihtiyacım olacak. Yani arkadaşlık kurmak isteyenler için söylüyorum bunu. Her defasında yalnızlıktan sıkılan bir kadın profili bana göre değil.

Trabzon Dul Bayan Arkadaş

Her neyse benden bu kadar şimdilik. Anlatmak istediğim çok şey var ama bilemiyorum işte nereye kadar gider böyle. İlk fırsatta bana yazmanızı rica ediyorum. Ben de hızlıca bu konuda aksiyonlarımı alacağım. Yani telefon numaramı da vermiş olurum. Oradan devam ederiz artık bir şekilde. Konuşmadan anlaşamayız biliyorsunuz bunu. Kimse karamsar olmasın başka beklentim yok. Her seferinde benimle konuşabilirsiniz. Görüşmek üzere değerli arkadaşlar. En kısa sürede iletişime geçmiş oluruz umarım heyecanlı bir şekilde hem de.

» Rize Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun