Tunceli Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Tunceli Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Hayal ben iyi günler diliyorum. Tunceli erkek arkadaş arayan dul bayanlar ilanı açmak istedim ve buradayım sonunda. Adım gibi her şeyin hayal olmasını asla istemiyorum. Çünkü ben biraz yorgunum. 42. yaşıma girerken biraz daha heyecan yaşamanın doğru olacağını düşünüyorum. Bu konuda beni destekleyecek olan herkese kapım açıktır. İnsanlıktan kimse zarar görmez. Tunceli dul bayan arkadaş konusunda biliyorum ki aradığınızı bulamadınız o yüzden şu an buradasınız. Umarım aradığınız bayan arkadaş ben olurum.

Bana yazabilirsiniz arkadaşlar dilediğiniz şekilde. Onun dışında biraz hayalperest olmak iyidir. Çünkü rüyalarınız artık gerçek olmalı. Mesela ben hep yurt dışını gezmek istemişimdir. Param da var sonuçta ama yanımda bir arkadaşım yok neye yaradı? Nazimiye’de oturuyordum önceden. Artık merkeze geldik ama ben tek başıma yaşıyorum. Ailem ilçede devam ediyor yaşamaya. Ayda 1-2 kez görmeye gidiyorum. Geldiğimde başlıyor yalnızlık.

Tunceli Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Acaba diyorum sorun bende mi karşımdakinde mi anlamıyorum. İstiyorum herkes ile dost olmayı ama onlar başka şekilde geliyorlar. O yüzden tek kişi olsun her anlamda olsun diye karar aldım. Evlilik dışında ama ben evlenmek istemiyorum haberiniz olsun.

Dürüst insanlar kaderim olsun. Parolam budur yani. Doğruluktan hiçbir zaman şaşmadım ve öyle devam ediyorum. Tamam sosyal çevrem var bizim kadın grubumuzda 3-5 sağlam arkadaşım var ama haftada 1 kez kahve içiyoruz o kadar. Erkek arkadaşım yok edinmiyorum yok yani. Kafam da buna bozuk. Hep ilk adımı ben atmak zorunda değilim. Bu yüzden sıkıntım bin kat arttı işte geldim burayı buldum. İnanıyorum ve bana yazacak olan herkese numaram ile anında dönüş yapacağım. Eklemek istediğiniz varsa yorumlardan devam edelim.

» Erzincan Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun