Türbanlı Kadınlar

Turbanli kadinlar

Ayla ben. Türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak isteyen çok var adım gibi eminim. Bu süreçte yanımda olacaklar için bazı tavsiyelerim var artık dinlemek sizin elinizde. Bunun dışında türbanlı bayanlar sayesinde güzel ve huzurlu başlangıç yapan çok arkadaşım var çevremde. Yaşım 30. Niyetim ileriye dönük bir şey mi gerçekten bilmiyorum şu an. Buna karşıma çıkacak kişiyle karar vereceğim. Yalnız yaşadığım için önce güven sağlayacak birine ihtiyacım var. Güzel bir süreç yalnızlık ama bıktım gerçekten.

Peki neden buradasın diye soracaksınız biliyorum ne yapayım arkadaşlar, gerçek hayatta çok kazık yedim ben. Aldatıldım da, terk edildim de. Daha ne olsun var mı çaresi sizce? Geldim yeni bir arkadaşlık kurmaya.

Türbanlı Güzel Kadınlar

Günümüz sosyal çevresinde türbanlı güzel kadınların gerçekten ilgi gördüğünü biliyoruz. Nedenini pek anlamasam da bilmiyorum benimle arkadaş olmak isteyenler çoğunlukta. Peki neden yalnızım? Ah çok seçiciydim ama artık değilim. Güven veren biri olması yeterli yani. Ayrıca bu insanın ciddi olması lazım. Yanımda erkek gibi davranacak falan. Belki de evleneceğiz.

Bu kadar kriter dediğimiz olaylar işte. Çok bir beklentim yok ki. Sizin varsa paylaşın arkadaşlar da bilelim ne istediğinizi. Onun dışında aklıma gelen pek bir şey yok. Sözü size bırakıyorum. Ama şuna inanıyorum. Güzel düşünen güzeli bulur.

Kapalı Türbanlı Bayanlar

Ah insanlar ah. Ne kadar değer versen o kadar sana kazık atmayı biliyorlar. İşte bu yüzde gerçeği bırakarak sanaldan arkadaş bulmaya karar verdim. Varsanız buyurun mesajlarda görelim. Yorum yazanlara da yazarım numaramı hiç sorun değil. Doğru insanı bulana kadar herkese şans tanımak istiyorum. Merdiven 31’e dayandı artık böyle yalnız başıma kalmak gibi bir niyetim olmadı olmayacak da. Evet söz sizin.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

6 yorum

  1. yorumbanneri