Ücretsiz Arkadaşlık Sitesi

Ücretsiz Arkadaşlık Sitesi

Keriman ben. Ücretsiz arkadaşlık sitesi aramaktan yoruldum ya en sonunda burası denk geldi. Güzel arkadaşlıklar kurmak adına buradayım. Yaşım 30. Bekarım henüz evlilik gibi bir düşüncem yok. Bunun dışında sebepsiz yere insanlara küsmem ama kırılabilirim her an. Şakasına biri laf söylese alınırım mesela. Başka neler anlatsam ki bilemiyorum. Yaş kriterim en fazla 36-37. Evlilik düşünmediğimi söyledim ama yine de hoşlandığım biri olursa her şey düşünülebilir. Ücretsiz arkadaşlık sitesi sayesinde bizim Bahar evlendi. Çocukluk arkadaşım o kadar mutlu ki şu an. Ondan biraz doluyum aslında. Neden ben değil de o? Ben ondan güzelim oysa. Of neyse of.

Arkadaş arayan bayanların kriterleri olur. Duygusal moddan çıkmak lazım önce. Ben geleceğimi düşünüyorum. Karşıma çıkacak erkeğin nasıl biri olacağını da merak ediyorum. Ya diyoruz ya hani sevsin yeter diye. Aynen de öyle. Sahiplensin, ilgilensin, merak etsin ve biraz kıskansın abartmasın sakın. Olay bu yani özetle arkadaşlar. Fazla söze pek gerek duymuyorum. Ücretsiz arkadaşlık sitesi buldum artık ayrılmam ki buradan. Umduğumu bulana kadar.

Tamamen Ücretsiz Bedava Arkadaşlık Sitesi

Bekarlık sultanlıkmış heyt haydi oradan. Yalnızlıktan öleceğiz be kimin umurunda söyler misiniz? Mesaj atan beyleri asla bekletmem cep numaramı atarım. Başka türlü sohbet başlamaz zaten. Kimi ciddi düşünür kimi arkadaş olarak. Fark etmez bana. İnsan olsun yeter işte yukarıda söyledim ne beklediğimi. Biraz hüzün basıyor ara sıra beni. Olacak o kadar. 6 aydır yalnızım ben bu saatten sonra yalnız kalmaya hiç ama hiç niyetim yok beyler. Alın size fırsat işte şansınızı deneyin. Of bir de romantikseniz şansınız 100 kat daha arttı demektir gözünüz aydın. Bekletmeyin ama beni ciddi ciddi kırılacağım.

Mesaj Gönderin


11 yorum

  1. Merhaba Keriman hanım adım Tarık 29 yaşındayım İstanbul’da yaşıyorum kurumsal bir firmada pazarlama bölümünde çalışıyorum eğer sakıncası yok ise sizinle tanışmak bir kahve içmek isterim instagram hesabımdan ulaşırsanız sevinirim

  2. Merhaba yaş 50 emekli koltuk döşeme ustasıyım yuva kurmak amacıyla size yazıyorum sizin yaş belli değil ben yine de direk yazacam niyeti ciddi bir insanım olası tanışma imkanı olursa muhabbet ederek tanışabiliriz saygı ve hürmetimle