Ukrayna’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Ukraynada evlenmek isteyen bayanlar

Selam bol muhabbetler olsun arkadaşlar. İsmim Golda. Ukrayna’dan evlenmek isteyen bayanlar arasındayım. Yaşım 24. Kiev’de oturuyorum. Ukraynalı bayanla evlenmek istiyorum diyen beyler için ilan vermek istedim. Arayışım ciddi bir ilişki yaşayıp evliliğe giden yola bir adım atmak. Spor öğretmenliği yapıyorum. 174 boyunda 56 kiloda oldukça bakımlı ve fit bir bayanım. Her kadın gibi bende mutlu bir evlilik yapma düşüncesindeyim. İstediğim tek şey biraz huzur biraz da mutluluk. İnanın bana başka hiçbir amaç gütmüyorum. Huzurlu olayım mutlu olayım yeter de artar bana.

Ukrayna’dan Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Zamanımın büyük bölümünü çalışarak geçiyorum. İş haricinde arta kalan vakitlerimde arkadaşlarımla beraberim çoğu zaman. Geri kalan zamanımı da kendime ayırıyorum. Müzik dinlemeyi severim. Umarım müzik ve diğer zevklerimiz hayat arkadaşım olacak kişiyle uyuşur. Bunlar önemli kıstaslar çünkü. Kendi kültürümüzden bahsedeyim size birazcık. Ukrayna’dan ciddi ilişki arayan bayanlar, evliliğe ve aile kavramına son derece sadıklar.

Ben şahsım adına söylemek istiyorum kesinlikle gözü yükseklerde olan birisi değilim. Sevdiğim insanla aynı evin çatısında beraber vakit geçirmek, çocuk sahibi olmak dünyanın en güzel şeyidir benim için. Ayrıca neden Ukrayna kızıyla evlenmek istiyorsunuz bu sorunun da cevabını alırsam memnun olurum? Ukrayna kızları güzel olduğu için mi yoksa başka nedenleri var mı? Bunları bilmeyi çok isterim çünkü sonuçta hayatımı birleştireceğim insanın düşüncelerini merak ediyorum.

Ukrayna’dan evlilik düşünen kadınlar genel olarak Türk erkeklerine ilgi duyar. Bunun nedeni de Türk erkeklerinin kadınlara verdiği değer ve önemdir. Her kadın sahiplenilmek, sevilmek, değer görmek ister. Türkiye’ye evli çok fazla arkadaşım var. Bu önemli bir süreç biliyorsunuz. Haliyle ne kadar çok insan o kadar iyi derim. Tanımak, tanışmak ve anlaşmak öyle kolay değil bilirsiniz.

Ukrayna Evlilik İlanları Sitesi

Yapıcı bir insanım ve karşımdaki insandan ilişki içerisinde iyi niyet beklerim. Sorun, problem olduğunda olaylara yaklaşma biçimi önemlidir. Bu tabii sadece sizinle olacak bir şey değil. Bende aynı hassasiyeti göstereceğim ki ortak nokta da buluşabilelim. Biraz güven problemim de var. Öyle hemen güvenemiyorum insanlara. Geçmişte yaşadığım hayal kırıklıkları yüzünden biraz ön yargılı oldum artık.

Ümit ediyorum ki Ukrayna evlilik ilanları sayesinde aradığım hayat arkadaşını bulacağım. Şu an çok güzel şeyler hayal ediyorum. Eşimle yapacağımız aktivitelerden tutunda gezip göreceğimiz yerlere kadar her şey geçiyor aklımdan inanın ki. Başlangıçta mesafelerin önemsiz olduğunu düşünüyorum. Fikirler, istekler bir olursa, aynı düşünce yapısına girer ve evlenmeye karar verirsek gerisinin hiç bir önemi kalmaz.

Tabi evlenmeden önce neler konuşuruz nasıl anlaşırız orasını bilemem. Evet, ilanımla ilgilenen niyeti ciddi evliliği düşünen beylerle tanışmak istiyorum. Aynı düşünce yapısına sahipsek mesajlarınızı heyecanla ve merakla beklediğimi bilmenizi istiyorum. Şimdilik hoşça kalın.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

3 yorum

  1. yorumbanneri