Uşak Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Uşak erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Nefes adım selam olsun herkese. Uşak erkek arkadaş arayan dul bayanlar merakınız varsa buyurun ben artık buradayım. Uşak bayan arkadaş arayanlar hep bir çekinden hep bir mesafelisi anlamadım bunu bir türlü. İnsanlar ne kadar garip biliyor musunuz önce çok seviyorum der sonra çeker gider. Yaraladı beni olsun umurumda değil. Yaşım ne ki daha çok gencim ve güzelim. Karşıma çıkacak çok kişi var biliyorum. Bunun dışında neler konuşalım siz belirleyin. Olumsuz şeyler canımı çok sıkıyor çünkü. Uşak dul bayan sürecinde bence herkes kafa dengini bulmalı ya. Önümüze gelene tamam dediğimiz için bu haldeyiz sonuçta. Olmasın böyle ne yani şans verecek adam mı yok sanki. Vallahi daralıyorum artık ben bir an önce anlayışlı bir beyefendi bulmak istiyorum.

Uşak Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Küçük şehrin yüreği büyük kadınıyım aslına bakacak olursanız. Haliyle dikkat çekiyorum her gittiğim yerde. Bunlar önemli değil aslında. İnsanların onurunu zedeleyecek kişilerden uzak durması lazım. Ben durdum ve kazandım. Artık özgür bir kadın olarak aranızdayım. Biliyorum çok kişi yazacak ama sözüm olsun numaramı vereceğim herkese. En azından her erkeğin bir şansı olmalı yani ben böyle düşünüyorum. Varsa merak ettiğiniz farklı şeyler hiç beklemeyin zaten ben sabırsız bir kadınım. Her neyse uzatmadan sizler için geldiğimi bir kez daha söylemek istiyorum.

Son dönemlerde kafa yapım değişti biraz. Kendime zaman ayırmayı öğrendim ya. Bunun dışında müzik dinlerim, kitap okurum, yürüyüş yaparım. Hep kişisel şeyler bunlar. Ama artık vakti geldi biri olmalı hayatımda. Beraber yapalım bunları çok mu bir şey istiyorum. Nasıl olsa hayat devam ediyor ama içimdeki buruk yürek susuyor. Birisinin konuşturması gerekiyor. Bende durumlar böyle sizde nasıl anlatın da bilelim arkadaşlar. Yaş, kriter, neden buradasınız falan bekliyorum.

» Afyon Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun