Uzman Çavuş Evlilik İlanları

Uzman cavus evlilik ilanlari

Selam. Adım Mert. Uzman çavuş evlilik ilanları hakkında meraklı bayanlar toplansın çünkü ben geldim. Şaka bir yana tabi. Sözleşmeli uzman çavuşum. Görevim devam ediyor arkadaşlar şehir merkezindeyim uzun bir süredir. Durumlar bu şekilde olunca bende evlenme kararı aldım. Uzman çavuş evlilik ilanları hakkında çok araştırma yaptım ama burayı buldum en iyi yer burası bana göre. Çünkü birçok arkadaşım buradan ilan açtı ve şu an evlilik aşamasındalar. Benim neyim eksik acaba? Benimde kısmetim belki buradadır arkadaşlar belli mi olur.

Bizim gibi insanlar kuralsızdır aslında. Yani öyle katı kurallarım yok kimse merak etmesin. Ama mutlaka olmasını istediğim şeylerde var. Bunları sonra uzun uzadıya konuşuruz. Birbirimizden neler istiyoruz beklentilerimiz neler detaylı bir şekilde hemde. Bazen insanlar asker eşi olmak adına heyecanlanır çok şey istenir gibi düşünür. Asla böyle bir kriterim yok. Yeter ki benimle beraber gülsün, benimle eğlensin başka bir şey istemiyorum. Hayatı mutluluğu beraber paylaşalım. Daha genciz önümüzde onca uzun yıllar var. Gezelim eğlenelim hayatın tadını çıkaralım istiyorum. O kişiyi de buradan bulmak istiyorum.

Bekar Uzman Çavuş Evlilik İlanları

Yaşımı paylaşmadım herhalde. 27 yaşına girdim. Evet erken atıldık vazifeye. Çok severek yapıyorum işimi. Bu süreçte ailem artık neyi bekliyorsun falan deyince oturdum düşündüm haklılar. Herkes gelin görmek ister, ben de eşimle yoluma devam etmek amacındayım. Sonuç itibariyle buradan devam edeceğim. Yorumlar, mesajlar gerçekten çok önemli yani.

Tatil günlerimde genelde gezerim. Onun dışında biraz huzursuz olmaya başladım. Bu şekilde bekarlık nereye kadar devam edecek diye? Eş bulmam lazım diyerek buraya geldim. Daha önce birkaç kişiyle hem flört sürecim oldu hemde evlilik adına görüştüğüm oldu ama devamı gelmedi. Bu ilk olacak işte bu anlamda heyecan dorukta.

En önemlisi ne biliyor musunuz? Bu sürece inananlar gerçekten yalnız kalmamalı işte. Ben hep böyleyim son 5 senedir. Sosyal hayatım da başlasın istiyorum. Mutlaka yazın bana. Evlilik dışında bir düşüncem yok o yüzden düşüncesi niyeti evlilik olmayan kişilerde mesaj atmasın lütfen. Bitsin bu yalnızlık, eşimle gezmek tozmak istiyorum.

Daha Fazla Evlilik İlanları

https://www.hemenarkadasbul.com/evlenmek-isteyen-erkekler

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun