Van Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Van erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Selam. Van erkek arkadaş arayan dul bayanlar ilanı açmak için buradayım. Adımı ve yaşımı sadece mesaj atan ya da yorum bırakan beylerle paylaşacağım. Nedeni yok yani öyle istiyorum. Şimdi ben yaklaşık 1 senedir dulum ve sanırım artık fazlasıyla sıkıldım. Ne dersiniz güzel bir arkadaşlık başlatır mıyız buradan? Bana yazacak kaç kişi olur merakla bekliyorum şimdiden. Van dul bayan arkadaş sürecinde inancınızı yitirmeyin. Bakın ben öyle yaptım ve o kadar sorun yaşadım ki. Yani dedim ki kendime kimse benimle arkadaş olmaz dul oldum diye ama yok çok teklif aldım. Bazıları da evlilik teklif etti, hayır arkadaşlar. Evlenmeyeceğim ben sadece arkadaşlık kurmak için aranızdayım.

Van Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Güzellik bakış açınız nasıl paylaşır mısınız? Mesela ben sarışınım ve harikayım. Kendini beğenen kadınlardan değilim ama. Genelde çevremdekiler öyle söyler. Gerçekler biraz dikkat çeker aslında. Haliyle kim ne derse desin ben saygılı bir kadınım. Önce kendine saygı duymalı insanlar. Daha sonra ise çevresindekilere. Her neyse bu aşamaya kadar yorularak geldim bundan sonra hayatıma sevdiğim bir arkadaşım ile devam etmek istiyorum. Varsa beni merak eden mutlaka yazsın ki numaramı atayım. Heyecan dorukta gerçekten. Evlilik ile gelmeyin bana yeterli yani. Hep arkadaş olalım, sımsıkı sarılalım birbirimize.

Van Dul Bayan Arkadaş

Beyler şu konuda da anlaşmamız gerekiyor. Yani ben dikkat çeken biriyim demiştim. Çok kıskanç olanlar yazmasın derim. Ya da yok ya bu durumu da aşmak için en azından yazmanızı istiyorum. Bir erkeğin dozunda kıskançlık yapması yeterli. Kadın arkadaşını üzecek seviyeye ulaşırsa hiç güzel olmaz. Her neyse konuyu çok dallandırmadan ben gidiyorum. Buyurun ben buradayım beyler heyecan ve merak içinde bekliyorum.

» Hakkari Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun