Yakışıklı Dürüst Erkek Numaraları

erkek numaralari

Herkese merhaba. Berk Can benim ismim. 26 yaşında bekarım. Gayrimenkul ile uğraşıyorum. Maddi sorunum çok şükür yok. Zengin miyim? Yani… Dürüst erkek numaraları arayanlar için doğru yerde olduğumu düşünüyorum. Genç ve bakımlı bir erkeğim. 187 boyunda 80 kilodayım. Düzenli spor yaptığım için oldukça fit bir vücuda sahibim arkadaşlar. Aynı zamanda kişisel bakımıma oldukça özen gösteriyorum. Bunun haricinde yakışıklı olduğumu da söyleyebilirim. Sohbet etmek, tanışıp arkadaş olmak için yakışıklı erkek telefon numarası arayışındaysanız bana mesaj yollamanız yeterli.

Whatsapp erkek numaraları arayanlara hemen belirteyim evlilik düşüncem şuan için yok. Tek arayışım yalnızlığıma son vermek. Müzikle ilgileniyorum ve gitar çalmayı seviyorum. Ayrıca, doğa yürüyüşleri yapmak, seyahat etmek ve yeni kültürler keşfetmek benim için heyecan verici. Eğer ortak ilgi alanlarımız varsa, keyifli bir sohbet başlangıcımız olur ne dersiniz?

Dürüst Erkek Numaraları

Uzun zamandır hayatımda kimse yok ama yalnızlıkta bir yere kadar tabii. Devir teknoloji devri olunca online arkadaşlık sitelerine ilan vermek istedim. Belki benim gibi konuşmak isteyenlerin olacağını düşündüm. Saygılı ve efendi bir insanım. Empati farkındalığım yüksektir. Karşımdaki insanı dinler, anlamaya çalışırım. Asla taviz vermeyeceğim şey ise dürüstlüktür. Herkes karşısında dürüst saygılı bir insan olsun ister fakat siz dürüstlük konusunda aynı özveriyi gösterebilecek misiniz? Benim kendime, karakterime ve dürüstlüğüme güvenim tam bu konuda.

Erkek Telefon Numarası

Şimdi arkadaşlar erkek telefon numarası istiyorum diyenler numarayı ne için aradıklarını belirtebilirler mi acaba? Sohbet için mi, flört için mi yoksa arkadaşlık için mi? Açıkçası ben her ikisine de açığım. Telefonda uzun uzadıya sohbet etmeyi severim. Dileyen olursa Whatsapp üzerinden görüntülü de konuşabiliriz. Şu an sevgilim olmadığı için reel arkadaşlıklara da açığım bilmiş olun.

Evet, yalnız kalmak bana göre değil. Hayatıma dahil edeceğim, keyifli sohbetler yapabileceğim doğru insanı aramaya çıktım. Neden olmasın öyle değil mi? Belki buradan başlayacak bir arkadaşlık ile bizi çok güzel şeyler bekleyecek? Belki ilerisi için çok güzel adımlar, arkadaşlıklar atmış olacağız.

Erkek arkadaş telefon numaraları arayanlar için ben hazırım. Mesaj gönderen kişilere hemen numaramı ileteceğimden şüpheniz olmasın. Arkadaşlık ve sohbetimizin başlaması için daha fazla ne bekliyoruz o zaman?

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun