Whatsapp Evlilik İlanları 2023

Whatsapp Evlilik İlanları

Selamlar Duygu benim adım. Daha önce hiç böyle Whatsapp evlilik sitesi üzerinden ilan falan açmadım haliyle heyecanlıyım bilginiz olsun. Whatsapp evlilik ilanları benim ilgimi çok çekti nedense. Çünkü insanlar artık İnternet üzerinden arkadaşlık kuruyor ve hatta evleniyor. Evlilik Whatsapp grubu da sanırım oldukça popüler. Bu süreçte yalnızlıktan sıkılan da var, benim gibi yalnız yaşamaya devam eden de. Ha yaşımı söylemedim bu arada 27 oldum ben. Whatsapp evlilik grupları için buradayım aslında.

Genelde şarkı söylemeyi seven, ılımlı, kibar ve nazik bir yapım var. Aynı şeyleri bir erkekten de beklerim. Evlilik kararı aldığım için bu süreç canımı sıkmaya başladı gibi. Çünkü strese girdim ya ne bileyim işte. Bazen oturup dalıyorum uzaklara bazen de sürekli bir şekilde ağlıyorum. Ağlamamın nedeni de belli zaten.

Whatsapp Evlilik İlanları 2023

Whatsapp evlilik ilanları 2023 yılına giriş yaptık sonunda. Bu nedenle hayatıma yeni bir sayfa açarak yoluma devam edeceğim. Evleneceğim adamda bazı kriterler arıyorum. Mesela en önemlisi saygı ve sevgi dolu olacak. Ondan sonra güzel bakacak, kırmayacak, üzmeyecek. Asla ve asla yalnız bırakmayacak. Bunlarla beraber güzel yaşayıp gideriz artık. Ha şunu da aktarmadan edemeyeceğim aslında. Ciddi düşünen erkekler yazsın bana sadece.

Öylesine arkadaşlık kurma taraftarı değilim bilginiz olsun. Böyle bir durum canımı sıkar zaten. Ama evlenmeye karar veren bir erkek yazarsa işte o zaman ben varım yani işin rengi değişir. Hayırlısı ise olsun lakin bu süreçte ne kadar yalnız kalırsak o kadar kötü. Ben bunu kaldıramıyorum. Evlilik kararımı aldığım zaman biraz hızlı olduğumu düşünmüştüm ama sonra baktım ki yok tam zamanıymış. Whatsapp evlilik ilanları birçok kişinin yeni bir hayat kurmasını sağlayacak sanıyorum.

Evlilik Whatsapp Grubu

Whatsapp evlilik grupları için gerçek mi falan diye soranlar olacak illa ki. Yazdıktan sonra anlarsınız onu arkadaşlar. Ben herkese dönüş yapacağım merak etmeyin. Yeter ki kafama göre Evlilik Whatsapp grubu bulayım. Bunun dışında uzun bir sohbet süreci bizi bekliyor olacak. Haliyle kimin nasıl bir yapıda olduğunu da anlayacağım. Ben insanları kolay çözen biriyim. Psikoloji bitirdik yani olsun o kadar da. Gözlerinden anlarım ya niyetini.

Evlenmek mi takılmak mı yoksa sosyal arkadaşlık mı kurmak istiyorsunuz fark ederim. Boş verin bunları önce muhabbet ederiz, konuşuruz tabi. İlanımı burada sonlandırmak istiyorum arkadaşlar. Uzun uzadıya her şeyi anlattım. Kendini bana beni kendine uygun gören herkesten belirttiğim kriterler doğrultusunda mesaj bekliyorum. Şimdilik kaçtım görüşmek üzere.

Handan 40 Arayış: Evlilik

https://www.hemenarkadasbul.com/40-yas-ustu-evlilik-sitesi.html

Mesaj Gönderin


[mashshare]

5 yorum

  1. yorumbanneri
  2. Burcu hanım merhaba nasılsınız iyi misiniz? İsmim Yasin yaşım 42 ve ailemle birlikte yaşıyoruz evlilik arıyorum Malatyalıyım seni tanımak istiyorum ciddi bir evlilik arıyorum

  3. Mehtap merhaba nasılsınız iyi misiniz? İsmim Yasin yaşım 42 ve ailemle birlikte yaşıyoruz evlilik arıyorum Malatyalıyım seni tanımak istiyorum ciddi bir evlilik arıyorum

  4. Selam İstanbul’dayım yanına gelirim yada evim var yaşım 24 boyum 177 kilom 80 fiziğim atletik bir yapıya sahip spor ve sinemaya gitmeyi severim kitap okumayı hayvanları da severim iyi geceler cevabını bekliyorum

Daha Fazla Yorum