Whatsapp Arkadaş Arıyorum

Whatsapp Arkadaş Arıyorum

Nazlı benim adım herkese selamlar. Nasılsınız arkadaşlar? Ben ilan açmak istedim kusuruma bakmayın bu konuda yalnızlığımı paylaşmak da istedim aslında. Yaşım 32. Whatsapp Arkadaş Arıyorum. Aynı zamanda Whatsapp sohbet etmek isteyenler ve Whatsapp kızla tanışma amacında olanlar da bana yazabilirler.  Genelde yalnız takılırım ama artık canıma tak etti sanırım. Henüz evlenmek gibi bir niyetim yok tabi ki ama zamanla neden olmasın diye düşünmüyor değilim. Neyse ya canınızı sıkacak şeyler de yazmak istemem. Bunun dışında ekstra söyleyeceğim bir şey yok gibi. Konuşarak başlarız sonrasını düşünürüz arkadaşlar.

İnsanlar muhabbet ederek birbirini tanıyabilir bence. Nasıl olsa yalnız kalırım diyerek kendini heba etmemeli sanırım. Benim son 3 senem böyle geçti ya gerçekten güzel bir durum değil. Haliyle ilanımı açınca umarım yazan olacaktır diye düşündüm. Whatsapp kızla tanışma düşüncesinde olan bir çok insan vardır diye geçti aklımdan. Öyle takıntılı falan bir bayan değilim. İlgiliyim, güzelim, bakımlıyım. Her zaman mutlu olmayı kendime amaç edindim hepsi bu.

Whatsapp Arkadaş Arıyorum

Söylediğim gibi arkadaşlar durum bundan ibaret işte. Gerçekten beni sevip sayabilecek birine ihtiyacım var. İnanın o kadar duygusala bağlıyorum ki bazen içim eriyip gidiyor yalnızlıktan. Tabi ki karşıma çok kişi çıktı. Whatsapp arkadaş arıyorum diyerek yazdığım ilandan da geri dönüşler aldım ancak ısınamadım ya da farklı durumlar oldu ne bileyim işte. Son zamanlarda yine yalnızlaştığım için ilan açmak mantıklı geldi bana. O halde arkadaşlar lütfen kendinizi de kısa birkaç cümleyle tanıtın ona göre yolumuzu çizelim derim.

Çok konuşmayı da sevmem çünkü buradan ne kadar kendimi izah edebilirim ki? O yüzden lütfen mesajlarınızı gönderin konuşalım. Whatsapp sohbet etmek isteyenler ama çok kıskanç olan erkeklerle anlaşamıyorum bir de sevdiğini iddia edip sevmeyenlerden haz edemiyorum. Durum böyle işte ya sıkılıyorum her dakika. Benden bu kadar şimdilik. En kısa zamanda görüşmek üzere arkadaşlar kendinize çok iyi bakın.

Mesaj Gönderin


68 yorum

 1. Merhaba güzel bayanlar Adım Ali yakışıklı bekar bayım, Whatsapp tan sohbet arkadaşı arıyorum dürüst, ciddi bir bayım, resim alıp resim gönderebilirim bayanlar bekliyorum no

 2. İyi akşamlar bekar beyim 11 senedir yalnız yaşıyorum ama sorun siz Türkiye’den. Ben Almanya’da yaşıyorum 45 senedir sorun olur sizin için ama yinede sormak istedim cevabınız bekliyorum

 3. İyi ve temiz biriyim Ankara da yaşıyorum 38 yaşındayım alkol sigara kesinlikle kullanmam evi bağlıyım 1 evlilik yaptım ayrıldım kalbim temiz biriyim her şey yaparım müzik sinema dans spor gezmek çok seviyorum mutluluğa ulaşmamız dileğiyle.

 4. Merhaba Nazlı bende uzun süredir yalnızım ve ve yalnız yaşıyorum Twitter de dolaşırken senin ilanını gördüm yazmak için tereddüt ettim ama yazayım ne kaybederim dedim. Anlayışlı biri ise beni anlar ve yalnızlığın ne olduğunu bilir diyerek yola çıktım. Benimde uzun süreli bir arkadaşlığa ihtiyacım var diyebilirim ve sonrası sevmek sevebilmek anlaşabilmek gerçek bir ilişkiye ihtiyaç duyuyorum seni tanımak ve tanışmak isterim güzel bir ilişkiye başlamak ve her şeyi ise zamana bırakarak sevmek ve arkadaşlığı daim ettirmek.

  Umarım sende bu yazdıklarımı görünce bana cevap hakkı tanıyacaksın ve cevap yazacaksın bana ve bende seninle beraber olmayı bana sevgiyi öğretmeyi canı gönülden isterim. Benim düşündüklerim ve hissiyatım düşüncem böyle istersen sen cevap verene kadar bekleyeceğim. Canım sevgilim diyebilmek için benim yazacaklarım bu kadar senden cevap bekleyerek ümidimi yitirmemeye caba sarf edeceğim ve seni kazanacağım. Sevgilerimle

 5. Yaşım 27. Tanışıp konuşabileceğim birini arıyorum zaman zaman buluşabileceğim birini istiyorum yalnızlıktan kafayı yemek üzereyim umarım cevap alırım.

 6. Merhaba Ben Antalya dan Benim Adım Tevfik Evlenmek için yazıyorum ciddi evlilik kuran namaz dua ile birlikte Allah’a yaklaştıracak bir eş istiyorum. 37 yaşındayım.

 7. Merhaba Gizem hanım ilanınıza istinaden yazıyorum. İsmim Haydar sizinle tanışmak isterim eğer sizde arzu ederseniz tanışıp arkadaş olma yolunda ilk adımlarımızı atmış oluruz ne dersiniz

 8. Amacım evlilik değil bir arkadaş bir her şeyi konuşabileceğim güvenilir dürüst bir bayan arıyorum 40-50 yaşlarında kendine özgüveni olan İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden panzehir arıyorum. Ben emekliyim 60 yaşlarında kendime güveniyorum hala çalışıyorum.

 9. Ben Sakarya’dan Kenan her şeyi yasayabileceğim olgun bayan arkadaş arıyorum. Pazara kadar değil mezara kadar.. Sevgiye ilgiye açım.. Sonsuza dek aşkı yasamak istiyorum