Whatsapp Görüntülü Sohbet Arkadaşı Arıyorum

Whatsapp Arkadaş Arıyorum

Merhaba arkadaşlar ben Nazlı. Yalnızlıktan sıkıldığım için Whatsapp arkadaş arıyorum. 32 yaşındayım. Uzun süredir can sıkıntısından sebep farklı arayışlara girdim diyebilirim. Whatsapp görüntülü sohbet numaraları bu yalnızlığıma son verecek diye düşünüyorum. Whatsapp tanışma numaraları arayan beyler bana mesaj atarlarsa numaramı hemen verip sohbete başlamak istiyorum. Genellikle yalnız takılırım arkadaşlar ama artık bu durumdan sıkıldım. Evlenmek gibi bir niyetim yok şimdilik. Gerisini tanıştıktan sonra duruma göre şekillendiririz olmaz mı beyler? İlk defa burası gibi bir arkadaşlık sitesi üzerinden ilan veriyorum. O yüzden biraz heyecanlıyım kusura bakmayın şimdiden.

Whatsapp Arkadaş Arıyorum

Whatsapp bayan sohbet arkadaş arıyorum diyenler bana mesaj atmacan önce beklentilerini kafalarında bir canlandırsınlar. Ne istiyorlar neler bekliyorlar. Amacınız sadece online çevrimiçi görüntülü sohbet mi? Yoksa reel buluşma ve arkadaş olma düşünceniz var mı arkadaşlar? Şahsen ben ikisini de açığım. Zaten arkadaş çevrem neredeyse yok. İş haricinde genelde evdeyim. Dışarı çıkacağım zaman da yalnız gezmek zorunda kalıyorum.

Bana göre, insanlar birbirlerini muhabbet ederek tanıyabilirler. Yalnız kalmak herkes için kötü bir durum gerçekten. Son üç yılımda böyle geçti. Whatsapp bayan tanışma fikri olan birçok insan var ve umarım ilanıma yanıt verirler. Takıntılı birisi değilim, ilgili, güzel ve bakımlı bir kadınım ama sanırım doğru insanlar çıkmadı karşıma. Hayatta her zaman mutlu olmayı amaç edindim. İnsanlarla muhabbet etmeyi de gerçekten severim. Düşüncesine her bir yeni insan yeni bir hikaye. Yeni bir öykü yeni bir yolculuk demek benim için.

Durumum bu arkadaşlar, gerçekten benimle konuşacak yalnızlığımızı paylaşabileceğim birine ihtiyacım var. Yalnızlıktan bazen içim eriyip gidiyor ve gerçekten zor oluyor. Tabii ki, Whatsapp arkadaş arıyorum ilanımdan geri dönüşler aldım ama farklı durumlar nedeniyle ısınamadım. Son zamanlarda tekrar yalnızlaştığım için ilan açmak mantıklı geldi bana. Lütfen kendinizi kısaca tanıtın ve ona göre yolumuzu çizelim. Evet Whatsapp sohbet etmek isteyenler mesajlarınızı gönderin ve konuşalım. Benden bu kadar şimdilik. En kısa zamanda görüşmek dileğiyle, kendinize iyi bakın.

Arzu 24 Arayış: Whatsapp Arkadaşı

https://www.hemenarkadasbul.com/whatsapp-bayan-kiz-telefon-numaralari.html

Mesaj Gönderin


[mashshare]

3 yorum

  1. yorumbanneri
  2. Benim ismim Ferhat öncelikle merhaba yaşım 42 İstanbul’da yaşıyorum evli değilim seninle sohbet edebiliriz sohbetim hoştur ama bıktırmadan olursa sevinirim beğenmezseniz ilgilenmezsiniz olur yapışkan değilim zaten konuştukça belli olur insan az çok

Daha Fazla Yorum