Yaktım Gemileri Artık

Yaktim gemileri artik

Merhaba. Nurgül ben. Gemileri harbiden de yaktık beyler. Yaşım 28. Hangi gemiler diye merak edenler, ya benim bir sevgilim vardı bitirdim tamamen kurtuldum yani. Aşırı kıskançtı ben de bıraktım işin gerçeği bu aslında. Şimdi gerçek aşkı yaşatacak birine ihtiyacım var. Gerçekten beni anlayan, dertleşeceğim, her şeyimi paylaşabileceğim bir erkek arayışına çıktım.

Bu arayışımın nedeni yalnızlık falan değil kimse öyle düşünmesin. Sadece bu sürecin geçmesi için de değil. Belki daha güzel şeyler yaşanır bilemezsiniz ki değil mi? Hobilerimden sonra bahsederim ya şimdi moralim yok. Acaba yazarlar mı yazmazlar mı diye düşünüyorum sabahtan beri. Kısmetin nereden geleceği belli olmazmış. Deneyelim dedik şansımızı. Numaramı da vereceğim zaten telefon sohbetiyle tanışmak daha heyecan verici bence.

Bir umut yaşamaya devam ediyoruz aslında olay bu. Neyse beyler ben çok vaktinizi almak istemiyorum buradan konuyu uzatarak. Gerçek bir arkadaşlık kurmak isteyenler lütfen mesajlarını göndersin. Hayat dolu bir kızım ben. Saf bir güzelliğim var, bakımlıyım da doğal olarak. Ama şu arkadaşlık konusunda bilmiyorum ki neden yalnızım. Şimdilik hoşça kalın. Mesajlarınızı heyecanla bekliyorum arkadaşlar.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

4 yorum

  1. yorumbanneri
  2. Merhaba ben Fatih bence çok şeker çok tatlı harika bir kızsın sen. Ben seni çok beğendim ben 174 boy esmer delikanlı bir erkeğim senin her şeyin olmak istiyorum açık ve net her zaman yanında olacağıma söz veriyorum

  3. Merhaba Nurgül hanım, mesajınızı okudum ve özellikle Türkçeyi harika kullandığınızı gördüm etkilendim. Bu arada fotoğraf size mi ait bilmiyorum ama güzelliğinize diyecek yok zaten. Sanki kalbinin güzelliği simana vurmuş. Neyse uzatmadan aramanız için bekleyeceğim. Ararsanız emin olun sizi tanıdığım için mutlu olacağıma inanıyorum. Kendinize iyi bakın