Yalova Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Yalova erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Sinem adım oh be iyi ki buldum burayı. Yalova erkek arkadaş arayan dul bayanlar için geldim var mı benim gibi arayış içinde olan? Varsa umarım çok bekletmezsiniz çünkü ben aşırı sabırsız bir kadınım. Bu konuda daha önce sorunlar yaşadım ne yazık ki. Yani beni bekletenlerden uzak durdum. Kasıtlı olarak 1-2 gün mesajlara dönmeyen bir adamdan ne beklerim ki? Aman ya buradan Yalova dul bayan arkadaş ilanı açtığım için hem mutlu hem de umutluyum. Eskide kaldı her şey. 30 yaşında güzel bir dul kadın ile kim arkadaş olmak istemez ki sonuçta. İşte bu yüzden elinizi çabuk tutarsanız bence iyi olur.

Yalova Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Aslında 2 senedir dulum ben ama kendimi mutlu etmeyi hep başardım. Bu süreçte yeni arkadaşlıklar da kurdum elbette ama bir türlü ısınamadım. Ya ben anlamıyorum bu erkekleri birkaç defa konuşunca durum farklı yerlere geliyor. Kimisi evlenmek istiyorum kimisi değişik farklı tavırlar. Böyle olmaz beyler ben gerçekten saygılı bir arkadaş arayışındayım. Tamam her konuda destek olurum onda bir şey yok ama başlangıçta insan kendini bu kadar belli etmemeli diye düşünüyorum ben. Sonuçta hepimiz yalnızlıktan şikayetçiyiz ama hep de doğru insanı bulamıyoruz.

Yalova Dul Bayan Arkadaş

Her neyse beyler negatif enerji toplamayalım şimdi. Biraz daha sakin davranarak yolumuza devam edelim. Onun dışında sevgili olmak isteyen de yazabilir demiştim. Sadece eski zamanlarıma dönmek istemiyorum. Yaşım çok genç ve üzülmek gibi bir derdim olmamalı benim ya. Tamam mesajlarınızı da buna göre yazarsanız ben çok sevinirim. Beklentileriniz neler, evlilik dışında nasıl bir arkadaşlık kuracaksınız hepsini lütfen paylaşın ki ben de ona göre telefon numaramı vereyim.

» İzmit Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun