Yozgat Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Yozgat erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Feyza’dan kocaman selamlar. 33 yaşında güzel ve dul bir kadın ile kim arkadaşlık kurmak ister acaba? Yozgat erkek arkadaş arayan dul bayanlar için geldim sonuç olarak. Buradan elim boş dönemem. Tek kaldım ben 1 senedir kimseyle konuşmuyorum neredeyse. Yani biraz kafamı dinledim desem daha doğru olacaktır. Haliyle şimdi geldi sıra arkadaş yapmaya. Yozgat dul bayan arkadaş ilanı arıyordum ama uzun süredir.

İlk burası çıkınca karşıma şansımı denemeye geldim. Lakin biraz farklı süreçler var. Ya mesela ben ikinci kez evlilik düşündüm ama yok baktım olmuyor. Çocuk da olmadığı için biraz daha eğlenceli hayatın daha uygun olacağını düşündüm. Peki bu süreçte kimler yanımda olacak orası daha önemli değil mi sizce de?

Yozgat Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Burayı az çok bilirsiniz ufak memleket. İnsanlar birbirini tanıyor falan ama bakıyorum da bizim kızlar da hep yalnız. Ya erkekler üzüyor ya da kadınlar kendini tek bırakıyor. Ben buna son vermeye geldim. Biraz huzur arıyorum, saygı ve sevgi kadını olmaya geldim. Kalbimi bırakacağım en derine ama aradığımı bulamazsam yapacak bir şey yok. Hafta sonları bizim bahçe var orada olsam da hafta içi tek kalıyorum. İşte bu yüzden insanların bana olan ilgisini bekliyorum artık sözle olmuyor bu işler.

Yozgat Dul Bayan Arkadaş

Yanımda olmanız lazım bir şekilde icraat göstermeniz şart. Benim en yakın arkadaşım Duygu var o da 34 yaşında ama ilan açmıyor. Buradan önce beni takip edecekmiş kimler yazıyor falan merak ediyor. Başta inandıramadım ama şimdi yorum ve mesajlar gelince eminim benden önce atlayacak. Biz birbirimize yetiyoruz aslında ama hayatımızda bir erkek arkadaşın olması sanırım çok daha mantıklı olacaktır.

» Kayseri Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun