Yunanistan’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Yunanistandan evlenmek isteyen bayanlar

Merhaba herkese. 27 yaşında Yunanistan’ın başkenti Atina’da yaşayan ve evlenmek isteyen bayanım. Eğer Yunanistan’dan evlenmek isteyen bayanlar ile tanışmak istiyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Evlilik kararı almak kolay bir süreç değil bildiğiniz gibi arkadaşlar. Karşınızdaki kişiyi iyi tanımanız, onu iyi anlamanız, gelecek adına düzgün planlama yapmanız gerekir. Yunanistan evlilik sitesi sayesinde buradan eş adayımı bulup, her şeyi konuşarak ortak bir karar almak istiyorum.

Fikir sahibi olmanız için biraz kendimden bahsedeyim size isterseniz. İsmim Maria. Yaşımı zaten belirtmiştim, 168 boyunda 52 kiloda bakımlı güzel bir bayanım. Kendi avukatlık bürom var. Çalışan biri olduğum için eşimin de çalışması gerek. Beraber el ele omuz omuza verince bu hayatta her şeyi aşacağımızı düşünüyorum. Evleneceğim kişinin de buraya yerleşmesini isterim. Yeni bir hayat yeni bir serüven başlar bizim için. Yani bilmiyorum kısmet nasip tabi zaman neyi gösterecek bakalım. Eğlenmeyi seven hayattan keyif almaya çalışırım hep. Yüzme, spor, müzik ve sinema gibi hobilerim var. Farklı ülkeleri gezmek, yeni yerler görmeyi çok seviyorum.

Yunanistan’dan Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Evlilik için her şeyim hazır, fakat doğru insanı bir türlü bulamıyorum. Doğru insan kavramı herkes için farklıdır, değil mi? Benim için ise doğru insan, ilişki ve evlilik süreçlerinde beklentilerimi karşılayıp tamamlayacak birisidir. Dürüstlük, sadakat ve romantizm gibi şeyler bir ilişkinin dinamikleri olduğu için evliliğimde de bu temel unsurların mutlaka olması gerekir. Ben yapım gereği çok enerjik neşe dolu bir karakterim. Haliyle eşimin de aynı özelliklere aynı karaktere sahip olmasını isterim. Duygusuz, ruhsuz, vurdumduymaz bir eş istemiyorum karşımda.

İnsanların genelinde oluşmuş olan güzellik kavramı, benim için pek önemli bir unsur değil arkadaşlar. Ben dış güzellikten daha çok iç güzelliğe, karaktere ve huyuna bakarım. Bana verecek olduğu değere bakarım. Benim için önemli unsurlar bunlar. Fakat insanın kendisine, bakımına özen göstermesi gerekiyor o ayrı bir konu tabii. Bakımsız bir eşim olsun istemem.

Dediğim gibi güzellik derdim yok, olmadı da hiç. Son 1-2 senedir çok teklif aldım ama güvenemedim. Fakat baktım ki zaman geçiyor böyle olmayacak haydi dedim hemen ilan açmaya. Belirtmek istediğim bir konu daha var. Yunanistan’dan evlenmek isteyen bayanlar hakkında bilgi sahibi misiniz arkadaşlar? Yani bizim kültürümüzü araştırdınız mı? Kültürel farklılıklar evlilik sürecini etkiler mi sizce? Bu soruların cevapları siz de mevcut mu?

Yunanistan Evlilik Sitesi

Bakalım Yunanistan evlilik platformu sayesinde nasıl bir eş adayı çıkacak karşıma merak içindeyim ben de. Lafı fazla uzatmak istemiyorum arkadaşlar. Az çok durumlardan bahsettim zaten. Fotoğrafımda var gördünüz sayılır beni. Beklentilerimden de anlattım. Eğer ki düşünce yapınıza uyuyorsam gerisi başlatacağımız sohbetle alakalı olarak ilerleyecek. Niyeti ciddi, düşüncesi evlilik olan kişilerden mesaj bekliyorum. Şimdilik aranızdan ayrılıyorum fakat gözüm kulağım gönderecek olduğunuz mesajlarda. Görüşmek üzere.

Tansu 30, Arayış : Evlilik – Ülke: Makedonya

https://www.hemenarkadasbul.com/makedonyadan-evlenmek-isteyen-bayanlar.html

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun