Yurt Dışı Evlilik İlanları

Yurt disi evlilik ilanlari

Merhaba herkese nasılsınız arkadaşlar? Ben Mehtap. 32 yaşında, 9 yıldır yurt dışında yaşayan bayanım. Yurt dışı evlilik ilanları arayan beyler için ilan açarak bende şansımı denemek istedim. Yurt dışından evlenmek isteyen bayanlar öyle güzel yorumlar yazmış ki yurt dışı evlilik sitesi tam bana göre dedim. Demek ki oralarda yaşayan insanlarında farklı ve güzel düşünceleri var. Şahsen ben yabancı biriyle evlenmek istemiyorum o yüzden geldim buraya.

Beni merak edenler için kendimden bahsedeyim birazcık sizlere. 168 boyunda 53 kiloda kumral bir bayanım. Kendime çok bakar, kişisel bakımlarımı asla ihmal etmem. Kadın yada erkek fark etmez insan kendine bakmalı mutlaka. İlişkilerimde saygıya ve sadakate çok önem verdiğim için eşimden de aynı hassasiyeti görmek isterim. Yalnız yaşadığım için mutfakla aram oldukça iyidir. Güzel yemekler yaparım. Eşimle beraber yemek yapmak, sinemaya gitmek yada hafta sonları aktiviteler yapmak istiyorum. Romantik, sıcak ve sevgi dolu bir yuva istiyorum.

Yurt Dışı Evlilik Sitesi

Avrupa’dan evlenmek isteyen bayanlar çevremde çok fazla var. Söylemeyi unuttum, ben İngiltere’de yaşıyorum arkadaşlar. Baya bir zaman oldu buraya yerleşeli. Dilini ve kültürünü öğrendim artık. İlk başlarda zor olsa da yabancı bir ülkede yaşamak, şu an için her yolunda diyebilirim. Vatandaşlığı aldıktan sonra rahatladım açıkçası. Kendime ait ufak bir işletmem var. Kendime yetecek kadar orta düzeyde kazanıyorum.

Bir düzen oturttum evet, ama yalnızlık başa bela. Bu şekilde yalnız nereye kadar sürecek hayat? Anne olmak, yuva kurmak istiyorum bende artık. Tabi ki gerçek aşkı tadarak gerçekleşmesini istiyorum bu düşüncelerimin. Çok ilginçtir ki bir arkadaşım Yurt dışı evlilik platformu olan bu siteden ilan açarak eş buldu ve evlendi. Dedim neden olmasın nasip diyerek soluğu burada aldım.

Yurt Dışı Evlilik ilanları

Arkadaşlar sizin yabancı ülke evlilik ilanları aramanızdaki sebep nedir? Yabancı ülkeye yerleşme hayaliniz var mı? Ben açık olayım burada yaşamak, hayatımın geri kalanını burada eşimle beraber geçirmek istiyorum. Baştan belirteyim bu düşüncede değilseniz mesaj yollamanıza gerek yok. Birbirimizin vaktini tüketmeyelim derim. Arayışım niyeti ciddi bana aşkı tattıracak romantik beyler diyorum. O halde mesajlarda görüşelim.

Aklıma yatan beni etkileyen olursa numaramı zaten vereceğim merak etmeyin. Karşılıklı etkileşim olursa uzun uzun konuşur hayallerimizden bahseder evlilik için bir adım atmış oluruz. Şimdilik hoşça kalın diyorum. Beni daha fazla bekletmeyin lütfen..

Nihal 37 Arayış: Evlilik

https://www.hemenarkadasbul.com/almanyadan-evlenmek-isteyen-bayanlar.html

Mesaj Gönderin


[mashshare]

8 yorum

  1. yorumbanneri