Yüzüm Gülmeli Hemen Şimdi

Yuzum gulmeli hemen simdi

Neriman benim adım. 31 yaşındayım selamlar buradan herkese. Arkadaşlar buradan yazmamın nedenleri var ama özelden konuşalım olur mu? Mesaj yazan beylere telefon numaramı vereceğim merak etmeyin. Onun dışında bahsetmem gereken bir şeyler var. Şimdi beyler ben evli değilim henüz ve yaş itibariyle gelenler evlilik teklifi falan sunuyor. Hayır, lütfen bunlarla gelmeyin. Evlenmeyi uzun bir süre daha düşünmüyorum. Arayışım sadece sevgili olmak. Aşkı bulmak.

Arkadaşça gezeriz, yeriz, içeriz, tozarız ama bunu evliliğe falan getirirseniz beni bir daha göremezsiniz ciddiyim arkadaşlar tamam mı? Ben iyi bir arkadaş bulmak için geldim buraya. Samimi bir dost arayışındayım. İnanın bunalıyorum artık bu süreci yönetmekten. Arkadaşlık dışında lütfen aman lütfen diyorum tekrardan. Güzel bir kadın olduğumu düşünüyorum. Ailemle yaşıyorum. Özel bir şirketin muhasebe bölümündeyim. İşimden çevremden memnunum fakat erkek arkadaşın eksikliğini uzun süredir hissediyorum.

Umarım beni anlıyorsunuzdur. Evet her ne kadar ılımlı ve güzel bir kadın da olsam düşüncem bu şekilde ve kimse kusura bakmasın herkes kendini düşünüyor şu hayatta. Aslında olması gereken de bu zaten. Bazen kader kısmettir bazen de insanların kendi tercihidir yani neyse görüşürüz mesajlarınızı beklemeye başlayalım bakalım.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

6 yorum

  1. yorumbanneri
  2. Selam güzelim nasılsın nerede yaşıyorsun izin verirsen seninle daha yakından yüz yüze görüşüp tanışmak istiyorum mesela Whatsapptan görüntülü olmaz mı inan pişman olmazsın cevabını sabırsızlıkla bekliyorum 46 yaşındayım emekli kamu personeliyim