Zonguldak Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Zonguldak erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Firuze adım. Zonguldak erkek arkadaş arayan dul bayanlar ilanı açayım dedim iyi mi yaptım kötü mü bilmiyorum. Aslında yaş ilerleyince insan çevresinde yeni kişiler olsun istiyor. Yaşım 43 daha. Çok eski kafalı değilim merak etmeyin. Aşk her şeyi affeder mi sorusunu çok sordum kendime. Yok olmuyor, boşandım bu yüzden 3 senedir de böyle yalnız yaşamaya alışamadım.
Zonguldak dul bayan arkadaş için çok bekletmemenizi rica ediyorum. Muhabbet etmek güzeldir eğer yüreği temiz bir insanla karşılaşırsan. İşte tam aradığım şey bu. Bana güven verecek hep yanımda olacak ve asla bırakmayacak. Birlikte ne güzel vakit geçiririz gerçekten çok heyecanlanıyorum bazen. Ama sonuca odaklandım bakalım kimler neler yazacak.

Zonguldak Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Kimse demesin insanlara olan bakış açın bu şekilde mi diye. Hayır ben iyimser bir kadınım. Ön yargılarımdan arındım merak etmeyin. Çünkü bu zamana kadar ben kimseye yanlış yapmadım ama hep tek kaldım şaka gibi gerçekten. İnsanların daima canımı sıkması beni yıldırmadı. Hep ayağa kalktım hep sevgiden yana oldum. Ama artık baktım yok beni anlamıyorlar ben de kabuğuma çekildim ve şimdi yeniden doğdum.

Zonguldak Dul Bayan Arkadaş

Ümitlerim var benim de sizler gibi. Yeni bir arkadaşlık başlasın hayatımıza devam edelim istiyorum. Beraber yiyip beraber gezelim. Ne bileyim tatile falan da ihtiyacım var aslında. Bu yüzden insanların benimle ilgili düşünceleri önemli. Kim ne istiyorsa söyleyecek yani başka açıklaması yok bu konuda. Madem buradayız ve madem her zaman birbirimize sahip çıkacağız, açık konuşmak gerekiyor. Artık eskisi gibi güvenilir adamlar da sanırım yok. Varsa zaten beni gelip bulsun çok da bekletmesin. Haydi ben kaçar o zaman beklemeye başlıyorum.

» Bartın  Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun